Wpis z mikrobloga

@TheFuckingRoses: na otuche dodam, ze ostatnio miałem rozmowe telefoniczna z niemcem szefem firmy po angielsku i w mega stresie gadałem jak totalny amator... poziom mam coś koło B1. Pod presją u mnie umiejętności angielskiego spadaja o 70% xD
@Bandian: nie chodzi o to, że nie ogarniam ENG, chodzi o to, że stresowa rozmowa mnie paraliżuje i zapominam języka w gębie. Fakt, że mam angielskie podstawy, które pozwalają mi swobodnie czytać, pisać w miarę też ale kiedy dochodzi stres w sytuacji rozmowy f2f czy co gorsza telefonicznie to nagle nie wiem jak sie nazywam. To rpzypadłość większości ludzie nie wykorzystujących jezyka na codzien. ( ͡° ʖ̯ ͡°
@TheFuckingRoses: A jakie stanowisko dokładnie?
Jesli software developer to: Typical graduate systems developer starting salaries range from £22,000 to £27,500 a year. The average annual salary for a systems developer is £36,500 - £50,000. At senior or management level, systems developers can earn £45,000 - £70,000 or higher per annum. Bonus schemes may be available.
@TheFuckingRoses: to rozstrzal troche wiekszy, 30k to 1900 na reke. czyli 2000-3000£ miesiecznie. Polnoc jest ogolnie tania ale nie wiem jak samo Newcastle.

Rozmowy sie nie boj bo angole sami siebie nie rozumieja. Jak czegos nie zrozumiesz to powiedz ze na skype przerwalo i niech powtorza. Nie powinno byc tragedii
@TheFuckingRoses: To już zależy od Ciebie. Imho - nie jest źle, zawsze można zacząć od niższej stawki, a potem jak Ci się język poprawi, próbować inne role (tj więcej niż 50k). Zależy też, ile zarabiasz w Polsce i czy opłaca Ci się przenosić. PS. 2500 netto to 40k.