Wpis z mikrobloga

Mireczki przyszla mi oferta pracy z Newcastle tylko problem z moim angielskim. Niby mailuje z tym cieciem z HR ale jak mi przyjdzie skajpować to słowa nie wydukam bo takie sytuacje sprawiają, że zapominam wszystkich angielskich słów. Co robić? Po wyborach i tak trzeba emigrować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #emigracja
  • 33
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: wołaj jak będziesz po rozmowie, sam #!$%@? mówienie, bo pełne flow mam tylko po kilku browarach, a w sytuacjach stresowych gardło się zaciska i w głowie latają tylko regułki gramatyczne ;)
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses a jesteś już umówiony na rozmowe? Do mnie ten gość pisał z dwa tygodnie temu na goldenline i zero odezwu na moja odpowiedź. "fajna praca... Robią projekty dla spotify, google etc." niejaki Chris się do mnie odzywał.
Mam wrażenie, że to jest to samo ogłoszenie :)
  • Odpowiedz
@czarnyalibaba: W branży nie miałam, ale na szczęście moje stanowisko i kwalifikacje są na tyle uniwersalne (email marketing, html, sql), że nie ma to znaczenia. Myślę, że szukają grafików, ale nie mam osobistego kontaktu z rekruterami - całe wydawnictwo ma około 15k ludzi.
  • Odpowiedz