Wpis z mikrobloga

@Milosz1964: tzn, ze nie moga mi ich dobrac na podstawie okularow?

@Cyfranek: spoko, jutro moge skoczyc... Tylko czy dobiora

Generalnie nigdy nie nosilem soczewek ale na sobote potrzebuje pobiegac w goglach i zalozone na okulary troche mnie uciskaja
@neo_vir: Za badanie jako takie to jakieś 20-30 cebulionów i wtedy w ramach badania możesz dostać jakieś dwa modele do wyboru. Takie na próbę jednodniówki. Może więc w tej kwocie się zamkniesz jeśli to jednorazowo. A jak na dłużej czy do biegów później, to płyn i soczewki (te co Ci będą pasowały) trzeba szukać w sieci, bo różnice cen duże.
@neo_vir: ja po jednej próbie nie zamierzam już nigdy zakładać soczewek. Jedną udało się złapać szybko, drugą zdejmowałem jakieś 1,5 godziny, całe oko poobcierane. No chyba że masz bardzo drobne palce i lubisz dotykać gałki ocznej...
@neo_vir: ja po jednej próbie nie zamierzam już nigdy zakładać soczewek. Jedną udało się złapać szybko, drugą zdejmowałem jakieś 1,5 godziny, całe oko poobcierane. No chyba że masz bardzo drobne palce i lubisz dotykać gałki ocznej...


@goferek: marudzisz. Ja w licbazie pierwszego dnia z zakładaniem soczewek tak się wkurzyłem że nie poszedłem na zajęcia :) A teraz to kwestia paru sekund, niezależnie jak zaspany i zmęczony jestem i jak ciężkie