Wpis z mikrobloga

@Blackman: no ale jakie to porównanie? przecież mogła zrobić coś z twarzą a doopa mogła zostać gruba. jak ktoś nie znajduje w sobie wystarczająco dużo motywacji, to na pewno nie znajdzie jej w zdjęciach z internetu.
  • Odpowiedz
Co to jest schudnąć, wystarczy się ruszać i nie żreć. Schudnąć i w miejsce tłuszczu zbudować czystą masę mięśniową to wyczyn.
  • Odpowiedz
@Konkol: Robię to na okrągło. Buduję masę, redukuję, masa redukuję. To jest sztuka aby schudnąć tak aby nie spalić mięśni i mieć energie na treningi.
  • Odpowiedz
@bialytaboret: jeju nie wiem, ale w moim komentarzu nie chodziło o to, że nie dowierzam, czy coś ;) jeśli schudła to super, gratuluję x 1000 :) ale motywację trzeba znaleźć w sobie. karmienie się obrazkami z internetu kiedy w sobie nie mamy ani iskierki chęci i motywacji nie da nic. wiem z autopsji ;)
  • Odpowiedz
@BankCentralnyXXX: ok ale nie wszyscy mają tak łatwo. Ja mimo że jeździłam dużo na rowerze, nie objadałam się to miałam bardzo trudno schudnąć, dopiero dietetyczka pomogła i restrykcyjne trzymanie się diety
  • Odpowiedz
@Konkol: zależy co to znaczy dużo, co dla jednych jest sufitem, dla innych podłogą, znam ludzi którzy idąc na siłownię kończą ćwiczenia, w momencie gdy ja kończe rozgrzewkę (a nie rozgrzewam się za mocno), albo przejadą tempem 16 km/h przez godzinę i myślą, że to był trening, ja jeździłem po kilka godzin dziennie, w zasadzie wszędzie rowerem plus siłownia

odchudzanie to tylko stan umysłu, wystarczy chcieć
  • Odpowiedz