Wpis z mikrobloga

Mircy wy mi lepiej znajdźcie kim jest naprawdę babcia na wózku. Bo to że politycy mają sztab mózgów od pijaru i są cyniczni to Ameryki nie odkrywacie. Ta babcia wyszła znikąd, wszystkie kamery skierowały się na nią, stała się języczkiem u wagi i dziarsko wrzeszczy. Jak dla mnie nieco sztucznie. Znaczy się, nie mówię, że jestem w obronie Bredzisława. Absolutnie nie! Ale jeśli dobrze podpowiada mi intuicja to to też jest zagrywka. I doceniam, bo to przemyślana taktyka. Niepełnosprawnej nawet źle wypadającej, robiącej hałas i zadającej niewygodne pytania nie odsuną dyskretnie borowiki. Bronek pod ścianą postawiony, sztab zmuszony grać wszystko na jedną kartę. Nawet ryzykując perfidne nagranie "brudów i wnętrzności" pijaru w rodzaju pani suflerki.

TL/DR Znajdzcie mi tą babcię a uwierzę, ale jeśli to zagranie pijaru poniżej pasa i ona też jest aktorką to ja to cenię bo jest celne jak z Gry o Tron wyjęte.

#bronek #komorowski #duda #wybory #suflerka #babcia #suflerka #pijar #pr #csiwykop #teoriespiskowe