Wpis z mikrobloga

@Wasky: jeździłem fajna no i potencjał dla silnika ale kurde już nie ma tego uroku B serii :P poza tym paanie ssacy + wydech + hondata i będzie legitnie :> Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale jak niedaleko Maczetowa to mam cumpla który ogarnia strojenie najlepiej w pl a kasa małą bierze :P
@Wasky: 4 tys, sama hondata, więc jak chcesz ją wrzucić tylko dla kolektora to tak hmm trochę bez sensu :P Wałeczki sprężynki strojenie i dopiero zacznie jechać :P
@Wasky: a ile kosztuje Toda ? a ile kosztuje kolektor zrobiony na zamówienie na wzór jakiego tylko chcesz ?
Sam mam kolektor ze stali węglowej w D-serii grubość ścianek 2,7mm i predzej mi buda zgnije niz kolektor sie zniszczy, i do tego żadna Toda nie da Ci Boxer Soundu.. ;)
@integra: Mieszkam niedaleko Katowic. Więc jak nie znajdę nikogo w pobliżu to uderzę z tym do ciebie.
@vakir:Tyle to kosztuje k-pro, Hondata k-100 jest sporo tańsza, a i tak więcej nie planuję zwiększać mocy. Ludzie wymieniali tylko wydech + Hondata + strojnie, dolot pomijam, bo już posiadam. Spokojnie robią te 230KM.