Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Myślę, że akurat ten elektorat nie potrzebuje konkretyzacji na zasadzie lewo-prawo.
Wystarczy, że nie zaproponuje nic kontrowersyjnego, nie będzie się wypowiadał w sprawach drugorzędnych typu invitro, homoseksualiści itd. Dobierze 3-4 ciekawe osoby, które pomogą mu w mediach i dadzą radę. To nie Korwin żeby zaraz niszczyć poparcie gadaniem o Hitlerze czy kobietach.
  • Odpowiedz
@DwaKolory: Słuchaj wielu wyborców zagłosowało jako żółta karta, ale traktują go wciąż jako muzyka, któremu nie można powierzyć władzy, poza tym ten elektorat jest bardzo skrajny i zróżnicowany, gdy określi programowo swój "ruch" albo na lewo albo na prawo to okażę się że połowa wyborców tego nie poprze, a odejdzie od niego też elektorat protestu który zagłosował- tak jak mówiłem jako wyraz buntu i zółta kartka dla rządzących.
  • Odpowiedz
@apaczessi: Póki co sondaże dają tej partii nie 3-5%, tylko 17. Wiem, to tylko sondaż, ale Kukiz to zupełnie inny projekt niż te śmieszne przystawki PiSu.

Serio, wydaje mi się, że jak nigdy wcześniej tak blisko jest odświeżenia polskiej sceny.

@maciej-kalinowski: I w ramach żółtej kartki potem taki 25 latek powie - aaaa tam, idę i zagłosuję sobie na PiS/PO? Tylko 1/5 wyborców Kukiza poparło 4 lata temu
  • Odpowiedz
@DwaKolory: Mylisz się, widać było że Kukiz zyskiwał na tracącym Bronku, duża część wyborców chciała zmobilizować PO do działania i tyle. Zobaczysz sam za kilka tygodni, po Kukizie niewiele zostanie, bo ludzie nie poprą samego "jow, jow, jow" "pogonić te bandę partyjniaków" i trzeba przedstawić program, a program podzieli elektorat.
  • Odpowiedz