Wpis z mikrobloga

#ios to gówno... I mówie to po ponad roku uzywania iosa, najpierw 7 a od pewnego momentu 8. 8 jeszcze wieksze dno, spowolnilo aparat o polowe, nie poprawiajac kluczowych kwestii ani o jote. jak w drugiej dekadzie XXI wieku nie mozna swobodnie przesylac plikow z pc na telefon? do #!$%@? pana w 2005 wyszla nokia n70 z symbianem, już wtedy było to powszechne! masakra. zebym w zamian dostal stabilnosc I szybkosc transferu, a tu #!$%@?, i to tak duzy ze ja prdl... 3 razy w ciagu roku power reset bo nie da sie zgrywac na iTunes piosenek. nie da sie I #!$%@?, po prostu jest szare podswietlnie I czekaj tu hipsterze przy tym twoim #!$%@? jablku. #!$%@? MAC. zdjęcia? oczywiście, zamiast pamięci masowej quasi aparatowy w #!$%@? wolny interfejs gubiący pliki!! tak, zawsze sprawdzajcie ile kopiujecie plikow bo zamiast 1237 okaze się ze macie 1233. filmy? w kawałkach, z pozmienianymi nazwami. musisz sobie posortować wg rozmiaru/typu plikow i obchodząc się jak z jajkiem osobno skopiować filmy. JA #!$%@?. jesli sciagniesz jakiś wazny rar oczywiście na pc go nie wyciągniesz, bo i po co... przeciez powinieneś mieć ekosystem apla biedaku! na ipadzie go oglądaj albo icloudzie #!$%@? zdrajco.
już nawet #android jaki jest dziurawy, #!$%@? się i mulacy, jest bardziej ludzki niż to sterylne i galeriowohandlowe cukierkowe scierwo. NAWET ANDROID W ALCATELU ONE TOUCH Z ABONAMENTU ZA 1ZL! ludzie opamiętajcie się i nie kupujcie tego shitu bo sami sobie szkodzicie. takie cos powinno być instalowane w aparatach jednorazowych, albo telefonach dla seniora, nie dla smartfonow. ostatnia nadzieja w #windowsphone sprawie sobie jakas lumie 1020 i jak mi nie spasi to do końca zycia skupowal będę nSeries i będę ostatnim symbianowcem.

#gorzkiezale #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid
  • 25
  • Odpowiedz
@farfi: ktorego masz srajfona?
bo jak 4s albo nizej to prosze sie nie dziwic, ze wraz z nowymi aktualizacjami spowalnia, znajdz androida z 2012 roku ktory dziala zajebiscie bez zwiech.
itunes dziala dobrze, mialem windowsa, wpinalem kabelkiem ipada do komputera i zgrywalem co chcialem, a jesli byl jakis problem to na stronie apple masz naprawde dobre poradniki step by step, to nie wina srajfona ze masz #!$%@? mozgowe. xD
  • Odpowiedz
@farfi: Jak nie windows to #blackberry polecam. Jakiś czas temu mnie mirki przekonały i nie żałuję. Przyjemny bezproblemowy telefon i system dla ludzi, przesiadałem się z noki e71 z symbianem bo smartfony to nie moje tematy.
  • Odpowiedz
@farfi: O #!$%@? masz icloud, dropboxa, one drive, google drive, mega. Udostepniasz tam plik i pobierasz z kazdego kompa. Wczesniej mialem mase androidow i wp i po przesiadce na ios korzystam z takiej wlasnie opcji i nie mam powodow do narzekania.
  • Odpowiedz
@farfi: Kup sobie Xiaomi, a będziesz Panie niesamowicie zadowolony. Unikaj jak ognia WP panie, brak aplikacji, a jak sa to #!$%@?, i ta stabilnosc wcale nie taka kolorowa.

  • Odpowiedz
@ereswude @Pirzu aplikacji się nie boje, używam praktycznie tylko przeglądarki, Messengera i maps.me, reszta to standard, ważne dla mnie żeby to co jest, dzialalo sprawnie, ja nie mam przecież pretensji ze jakas aplikacja typu ciśnieniomierz, czy fazy snu nie sa precyzyjne.

co do waszych fajnych propozycji, na razie czuje ze L1020 glownie przez aparat bylaby mi z tylu glowy zawsze i wszędzie gdybym wybral cos innego, ale jako kolejny, gdybym
  • Odpowiedz
@farfi: Messenger na WP jest tak #!$%@?, ze to dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°) za kazdym razem Ci sie laduje jak dostaniesz wiadomosc, dziala prawie jak sms, ale dostajesz #!$%@?, ze dziala wolno jak to jest chat ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz