Wpis z mikrobloga

Podpadnę fali debilizmu ale Kondominium

Fascynujące jest to że 90% hejterów nie ma pojęcia o czym facet gada bo:
- historii nie znają bo to trudne i trzeba czytać
- patriotyzm jest beee
- potrafią czytać ze zrozumieniem max 3 zdania bez uszczerbku na zdrowiu
- jak ktoś jest religijny to debil bo tak "mówio" w TVN
- ja mam rurki i jestem trendy, bo mam selfie pod tęczą w wawce
Ja szanuje faceta za poglądy mimo że nie zgadzam się z nim w 100% ale cenie intelekt u ludzi. I te memy teraz z
"Kondominium " pytacie moi drodzy co to znaczy: Kondominium

#kondominium #braun
  • 9
@DiKey: wiesz fala na #braun teraz jest na #wykop . Wiem #gimbaza być może ale jestem ambitny i będę dawał linki do Wikipedii tak z szacunku do faceta i taka moja praca u podstaw jak ktoś nie zna znaczenia słowa bo jest debilem i się hihra to może jednego debila nauczę
@cypispga: Kolego to walka z wiatrakami.. Debilizmu nie pokonasz, nie na tym portalu. Dzięki tej całej kampanii prezydenckiej (pobudka.org, "Niebezpieczne związki..." itd.) udało się uratować kilka duszyczek; mądre, lecz zagubione osoby dostały drogowskaz i wiedzą jak go wykorzystać. Idiotom nie masz co tłumaczyć, za kilka dni znudzi im się 'kondominium' i wrócą pod swoje tagi :)
@cypispga: Braun to niesamowicie mądry człowiek, doskonały przykład człowieka który potrafi wygrać wybory nie zdobywając nawet 1%. Dzięki jego kandydaturze światło dzienne w tv zobaczył temat roszczeń żydowskich które są poważnym problemem na arenie międzynarodowej. Niedługo będzie dzięki niemu o tym coraz głośniej. Niedawno odszedł jeden z twórców propagandy polaka-antysemity, polaka-nazisty który w telewizji był żegnany jak patriota..