Wpis z mikrobloga

Wczoraj na #silownia jakiś młodzik robił dipsy z krążkiem 10 kg powieszonym na łańcuchu do dipbelta. Na pełnej długości łańcucha. Wisiało to, bujalo się, bujało kolesiem. Chciałem posłużyć dobrą radą:
- Skróć łańcuch, krążek daj sobie między nogi. Będzie stabilnej, widzisz jak cały latasz teraz
A on mi pado:
- Między nogi? Trochę pedalsko.

Muszę przyznać, że z tej strony na to nie patrzyłem. Jest jakiś spis "pedalskich ćwiczeń"? Pewno ćwierć przysiad i trening przywodzicieli się do tego zalicza.
  • 19
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: O, o o ! Z tym się nawet spotkałem. A juz na pewno jak prosiłem o asekuracje taka jak do siadów w trójboju :).

@Masterczulki: A tak generalnie to na siłkach chyba sa 2 typy ludzi - Ci co przyjmą uwagę obserwującego i będą wdzięczni, albo Ci którzy sadza ze wszystko robią najlepiej. Ci drudzy mówią o "pedalskich metodach" w ramach obrony przed krytyka techniki.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher:
@Masterczulki:
Bardziej pedalska jest asekuracja podczas wyciskania na lawce. Koles stoi nad toba i ma #!$%@? pare centymetrow od twojej buzi. Nigdy wiecej asekuracji podczas wyciskania! Juz wole zostac przygnieciony sztanga niz lizac komus jajka!
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że faceci , którzy mówią, że coś jest niemęskie albo pedalskie bardzo często sami mają jakiś ukryty problem ze swoją seksualnością.

  • Odpowiedz