Wpis z mikrobloga

@wuju84: ale wciąż zbierasz znajomych nie lajki. Czyli Twój profil jest na tyle prywatny na ile chcesz. Jeżeli chcesz udostępnić posta tylko części znajomym to go tym znajomym udostępniasz. Jeżeli chcesz żeby ten znał Twoją datę urodzin to będzie ją znał itp. itd.

To jest profil publiczny, czyli każdy, niezależnie czy go polubi czy nie widzi jego treść. Każdy opublikowany na nim post jest widoczny dla wszystkich, także jest PUBLICZNY.
  • Odpowiedz
Dzień dobry. Ja tylko wpadłem aby powiedzieć: #!$%@? JA #!$%@?Ę JEGO MAĆ, NIE "FUNPAGE" TYLKO "FANPAGE". Dziękuję, pozdrawiam wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alibomaye: tak jak zycze wszystkiego najgorszego PO i Bronkowi to w tym wszystkim staram sie byc obiektywny i tu Olejnikowa ma moje poparcie, dlaczego mam zapominać kto stoi za plecami Dudy i co sie z tym wiąże? Dlatego te 2 partie powinny zniknąć ze sceny raz na zawsze.
  • Odpowiedz
@arkblame: lol, to jak ktoś ma prywatny profil, ale rzeczy tam są widoczne publicznie, zbiera znajomych, a nie lajki, to też nie może pisać zbyt wiele, bo informacje są PUBLICZNE? Co to w ogóle za #!$%@?? A jeśli ktoś jest dziennikarzem, a jednocześnie publicystą? W felietonach może już przecież formułować swoje poglądy, jakie by nie były. Coś takiego też byś, w imię wolności oczywiście, prawnie zakazał?
#!$%@? na plecy Olejnikowej,
  • Odpowiedz
Hmmm a tak swoją drogą: cofamy się 25 lat do tyłu kto jest kim wtedy? Olejnik lata z mikrofonem po Sejmie, minister Macierewicz na wniosek Korwina demaskuje agentów . Cofamy się jeszcze bardziej do czasów PRL i też jest ciekawie. Chodzi o to, że życiorysy u nas nic nie znaczą teraz każdy jest odważny i każdy może każdego wyśmiać samemu niewiele reprezentując
  • Odpowiedz
@alibomaye: Co Ty pierdzielisz za farmazony? To że sobie robi podś#!$%@? z jednej partii oznacza że jest nieobiektywna?

Czyli jakby wtsawiła sobie podś#!$%@? z SLD w podobnym stylu też oskarżyłbyś ją o brak obiektywności?
  • Odpowiedz