Wpis z mikrobloga

Hej mireczki jako, że usilnie staram się ruszyć z własnym #biznes w #norwegia zleciłem zrobienie strony interneowej. Oczywiście wszystko jest cacy i dokładnie tak jak chciałem ale chcę prosić was o opinię. Czy jest coś co byście zmienili, może jakieś sugestie, porady. To co mi najbardziej przeszkadza to mała ilość teksty ale jakoś nie mam pomysłu na dłuższe opisy, jakieś sugestie?
#emigracja #oslo #wlasnafirma

www.hjortfjell.no
  • 41
@DarkMindTraveler: Od strony wizualnej jest okej, z tekstem przesadzić nie można też :) Najlepiej jeśli oczywiście posiadasz #cebuliony to zgłoś się do firmy zajmującej się SEO lub zapłać copywriterowi co by teksty na stronę Ci napisał :)
Jedyne moje zastrzeżenie z pozycji Linux usera (chromium) to w sliderze na dole, od lewej strony ucina mi w połowie 1 kafelek.
Jak na wordpressa wygląda fajnie.
Pobierz vanot - @DarkMindTraveler: Od strony wizualnej jest okej, z tekstem przesadzić nie mo...
źródło: comment_2H11mYv3gAkgsdFrYMG4QrAs6Qvfdvmf.jpg
@DarkMindTraveler: Od strony wizualnej jest okej, z tekstem przesadzić nie można też :) Najlepiej jeśli oczywiście posiadasz #cebuliony to zgłoś się do firmy zajmującej się SEO lub zapłać copywriterowi co by teksty na stronę Ci napisał :)
Jedyne moje zastrzeżenie z pozycji Linux usera (chromium) to w sliderze na dole, od lewej strony ucina mi w połowie 1 kafelek.
Jak na wordpressa wygląda fajnie.
Pobierz vanot - @DarkMindTraveler: Od strony wizualnej jest okej, z tekstem przesadzić nie mo...
źródło: comment_2H11mYv3gAkgsdFrYMG4QrAs6Qvfdvmf.jpg
@DarkMindTraveler:

to ile zarabia ogrodnik jako dekarz, dlaczego jednak chcesz isc w ogrodnika skoro dekarz pewnie ma 20k pln do kieszeni chyba ze inny polak go rucha za przeproszeniem

jakie masz wykszylcenie do ogrodnictwa

ile slyszales ze zarabiaja ogrodnicy w norwegii

co musisz miec zeby zaczac ten biznes jaki sprzet

co tak naprawde sie robi w tym zawodzie w tym kraju
@bazingaxl: Pierwsza sprawa to chcę się zajmować budowaniem obiektów ogrodowych czyli głównie ciesielstwo. Samymi roślinami nie będę się zajmował. Dekarz w Oslo ma średnio 180 koron za godzinę czyli 120 na rękę - około 9 000zł miesięcznie i to są stawki w norweskich firmach, na bardzo dobrych warunkach dostaniesz 220 na godzinę. Nie mam wykształcenia do ogrodnictwa bo nie będę się zajmował ogrodnictwem, mam za to 8 lat doświadczenia jako cieśla