Wpis z mikrobloga

Dostałem dzisiaj maila od jakiegoś kivuto.com, że moja szkoła zarejestrowała mi konto w Microsoft DreamSpark i mogę go aktywować.

Nie prosiłem o nic takiego w szkole ale aktywowałem to konto z ciekawości by zobaczyć co to jest. Przy okazji przeczytałem w necie, że to niby dostęp do oprogramowania Microsoftu za darmo w celach edukacyjnych - dla studentów. Konto zostało zarejestrowane na adres e-mail, który podałem mojej uczelni do kontaktu ze mną.

Aktywowałem konto i mam teraz do dyspozycji całą gamę produktów z Microsoftu niby do pobrania za darmo. Przykładowo Windows 8.1 Professional, Office, Visual Studio, SQL server i całą masę innych. Wszystko jest pokazane w załączniku do posta.

Nie pobierałem jeszcze nic z tego i chciałbym zapytać - mieliście do czynienia z czymś takim na waszej uczelni albo wiecie cokolwiek na ten temat? Jutro dopiero będę mógł zadzwonić do mojej szkoły w celu wyjaśnienia tego czy to wszystko jest w miarę legitne.

#komputery #studia #studbaza #studbazaproblems #microsoft #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #oprogramowanie #programy #office #windows
Vojak - Dostałem dzisiaj maila od jakiegoś kivuto.com, że moja szkoła zarejestrowała ...

źródło: comment_rtTmZxVidpGXrJ4PtldNdiq5ShRW0oNr.jpg

Pobierz
  • 8