Wpis z mikrobloga

@bastek66: coś wartego polecenia z tego? Ja i tak muszę bieżący sezon nadrobić, bo w sumie nic co się w nim zaczęło nie obejrzałem, a i z tego co będzie wygląda na to, że tylko higurashi, drugi sezon railguna i azazela na pewno spróbuję oglądać, reszta nic mi nie mówi.
@bledzioch: Bo mangę by przegonili.

@ryhu: Ja będę oglądał prawie wszystko ale wygląda na to że w końcu dobre mecha w tym roku: Valvrave i Gargantia, Yamato 2199 jest podobno bardzo dobre (serial to filmy podzielone na 3 odcinki), Yahari bo Brain base i Hataraku bo White Fox (dwo młode, dobre studia), Shingeki no Kyojin to największa produkcja wiosny i Hentai Neko bo manga dobra i śmieszna.
@bastek66:

Najpierw słyszę o specialu z Gundam Age, a teraz jeszcze Gundam Seed Destiny HD Remaster - ktoś w Sunricie źle się czuję.

Oby tylko Kakumeiki Valvrave nie okazał się klonem Gundam Seed, bo nie będę miał czego przez następny rok z mechów oglądać (finał Gundam Unicorn).
@bastek66:

No właśnie obejrzałem trailer. Nie zauważyłem ani jednej długiej sceny z mechami. Nie nastraja to optymistycznie. Historia też zdaje się strasznie typowa do bólu.

Z drugiej stronie w teaserze jest efekt Itano Circus, więc może coś z tego będzie :)