Wpis z mikrobloga

Gardzę tym narodem podludzi. Trzeba stąd #!$%@?ć jak najszybciej. Jeszcze tylko rok do CV i #!$%@? z tego kraju głąbów. Jeśli podludzie głosują na kogoś, bo sondaże dają mu więcej i ważne żeby ten drugi nie wygrał to nigdy nie będzie lepiej. Banda debili zamiast zagłosować na Korwina (ale nie tylko), który od lat powtarza to samo i jeśli by na niego zagłosować to byłaby ogromna szansa żeby coś zmienić, to nie. Lepiej na Kukiza bo on teraz taki popularny. Głosujcie tak dalej, to może za kilkanaście lat wrócę, ale już do Niemiec na terenie byłej Polski, po tym jak doprowadzicie do całkowitej dezintegracji.
#wybory #polityka
  • 69
@eyeti: xD mireczku. Pisałem o głosowaniu na osoby popularne w tej chwili, a nie na kogoś, kto rzeczywiście zasługuje na głos. Ja mówiłem o Korwinie, ale napisałem, że nie tylko on. Co mogę powiedzieć innego o ludziach, którzy olewają ciepłym moczem tych, którzy od lat pracują na to, żeby żyło się wam kiedyś lepiej i głosują na losowego człowieka, bo mówi, że jest antysystemowy no i sondaże ma dobre
@eyeti: 4chan chyba zeżarł ci część mózgu. Jedyne co potrafisz to pozmieniać literki w nazwisku albo nazwać, kogoś kto deklaruje otwarcie swoją wiarę katooszolomem? Lewactwo jest dzisiaj takie postępowe i tolerancyjne. A za 5 lat przyjdzie "Kukiz 2", który obecnemu zabierze 15% i znowu będzie to samo. PO i PIS po 35% no i nowy antysystemowy kandydat z 15%,a o Kukizie już nikt nie będzie pamiętał
@lintfree: Tylko że to oszołom Korwin ma najbardziej skrajne poglądy. Analizując to jakie ma Kukiz to są to podobne dla reszty antysystemowych kandydatów. Na pewno będzie walczył z patologią urzedniczą i w wymiarze sprawiedliwości, z systemem podatkowym. Do jesieni trochę czasu zostało.Kukiz nie jest zly. To tylko czuly punkcik zapalny bo kazdego boli ze elektorat zostal #!$%@? dla jego sympatii i dlatego smiecham z takich glosow.
@eyeti: Nie pisałem, że Kukiz jest zły. Napisałem ci później, że nieważne co by chciał Kukiz zrobić. Za 5 lat przyjdzie inny i znowu "wyborcy" zmienią zdanie i znowu nic się nie zmieni. A Korwin może mieć i 0,5%. Ja mam czyste sumienie, zagłosowałem na tego, kto mi odpowiadał, a nie tak, żeby PiS nie wygrał, albo w sondażach miał więcej.
@grzegorz-zielinski: A przeczytałeś chociaż wszystko co napisałem? Czy może zobaczyłeś tylko "korwin", "debile" które w połączeniu z niskim wynikiem Korwina oraz twoją bezpodstawną nienawiścią do jego wyborców wywarło na tobie takie wrażenie. Wróć jak przeczytasz. Bo możesz się ze mną nie zgadzać, ale to co prezentujesz swoimi wypowiedziami w tej chwili tylko się ośmieszasz.