Wpis z mikrobloga

@Jegorow88: nie pójdę zgodnie z linią wykopu ale uważam, że to dobrze, oraz że nie brał udziału w poprzedniej. Jak by to wyglądało? Banda nołnejmów z korwinem na czele rzuciłaby się na obecnego prezydenta (wybranego przez naród btw) by ugrać na wykopie 0.25% poparcia. Teraz jest bardzo dobry moment. Dwóch kandydatów w merytorycznej debacie pokazujących wyborcom co jeden z drugim ma do powiedzenia.
@elsaper: no przekonamy się co tam mają do powiedzenia. Bronek nie jest zbyt dobrym mówcą z tego co zauważyłem ani w ogóle nie jest chyba w niczym zbyt dobry a tego Dudy nie znam. Problem jest taki, że wygrana Dudy prawdopodobnie zwiększy liczbę głosów dla PiSu, co może spowodować ich wygraną lub brak przewagi w rządzie przez PO a takie rozbicie w rządzie, powodujące powstawanie #!$%@?, niestabilnych koalicji z #!$%@? partiami
@ButtHurtAlert: Nie wydaję mnie się , aby Duda był Komorowskim 2.0
Raczej media głównego nurtu będą po nim jechały , z racji że jest z PiS-u. Tak jak było z poprzednim prezydentem z PiS-u.
O ile na arenie międzynarodowej prezentował by się jako tako , tak nie do końca w wielu kwestiach mam z nim zbieżne poglądy.

@arek-niziolek: Niby kiepski mówca , a do Obamy co wystrzelił jak był w