Wpis z mikrobloga

wszystkie, dlatego sie robi seriale bo glupi ludzie nie musza sie wczuwac w nowa atmosfere i poznawac nowych bohaterow i dlatego jest to bardzo plytka i prosta forma rozrywki dla mas


@pieczywowewiadrze: druga część zdania nie wynika z pierwszej. Ze stwierdzenia, iż nie trzeba się wczuwać w atmosferę i poznawać nowych bohaterów nie wynika, że dana forma jest płytka i prosta.
@darek-kalinowski: kiepskich pare lat temu ale to bardziej skecze 20 minutowe niepowiazane (te stare odcinki) i nigdy nie czekalem na nowy odcinek czy cos tylko odpalalem do obiadu czy cos zeby ciszy nie bylo

No i prison break ogladalem chyba 2 sezony zanim zrozumialem jakie to glupie, uzalezniajace i nic nie wnoszace do zycia
@tubbs: kiepskich do obiadu ale to bardziej skecze

Dwa sezony prison break, czwarta planeta od slonca (kilka/kilkanascie odcinkow), wladcow much (w ramach codziennej porcji debilizmow w internetach ale losowe odcinki a nie ze czekalem specjalnie na to)

Czas na pisonbreak i czwarta planete uwazam za stracony... (Bardzo ciekawe byly ale nic nie wnoszace do zycia...)

Flimy mniej bo poznajac nowych bohaterow, nowe sytuacje ukladamy sobie w glowie schematy kto z kim
@tubbs: dodalem akapit, rozwijaja zdolnosci poznawcze wg mnie. Opieram nie na serialach ktore obejrzalem ale o swiatopogladzie wyrobionym przez liczne artykuly naukowe przeczytane na podobne tematy i obserwacji otoczenia

Nie pale i uwazam to jako "rozrywke dla podludzi" nie dlatego ze palilem i mi nie smakuje tylko ze wiem ze to jest zle, nic nie wnosi i widze jak niszczy ludzi z mojego otoczenia...
Flimy mniej bo poznajac nowych bohaterow, nowe sytuacje ukladamy sobie w glowie schematy kto z kim dlaczego, budujemy portrety jak poznajemy bohaterow i to nas rozwija, w serialu masz to tylko w 1 odcinku a reszta to sladowe ilosci tego


@pieczywowewiadrze: i ta śmiała teza po obejrzeniu Włatcy Móch, czy kilku odcinków 3rd Rock from the Sun?

Opieram nie na serialach ktore obejrzalem ale o swiatopogladzie wyrobionym przez liczne artykuly naukowe