Wpis z mikrobloga

@Czipsu: Wiadomo, ja też tego spuszczanka nie rozumiem ale wiadomo że sport w tv czy prasie jest głównie dla Januszów dla których to coś nowego "hehe zobacz Grażynka co ten Lewy, jakby grała reprezentacja to by tego nie założył i nie zagrał hehe" @wersX:
@wodd: Owszem, i z tego trzeba się cieszyć i jak najbardziej być dumnym (nawet ja, który Lewego nie lubię to szacunek mam, bo to jest osiągnięcie) ale są granice. Nawet nad Chicarito się tak nie spuszczali ostatnio w Meksyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: A no właśnie. A z takim Kubicą znów zupełnie w drugą stronę. Jak wygrywa - krótkie info albo w ogóle jego brak.
@Czipsu: no dla mnie ta zabaea w maske jest zabawna. Ja Lewego lubie aczkilwiek nie uwazam go za super gracza. Nie takiego jak Messi Ronaldo czy Pirlo. Nie rozumiem natomiast hejtu w stosunku do niego
@wodd: Jako do zawodnika nic do niego nie mam - niby jest 9. i dobija piłki do siatki, na tym polega jego rola (tak, czasem sam coś rozegra, no ale to chyba normalne). Jako do człowieka - kilka jego wywiadów oglądałem/ czytałem i po prostu do mnie on nie przemawia, nie lubię sposobu jego wypowiedzi.