Wpis z mikrobloga

miej dziś urodziny
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozwijają, pracują, zwiedzają świat, zakładają rodziny, uczą się nowych rzeczy, a Ty stoisz w miejscu, a właściwie leżysz na łóżku i oglądasz śmieszne koty w internetach, bez konkretnych planów na przyszłość, pomysłu na siebie.
dostań wiadomość na twarzoksiążce
"ale Ty jesteś już stara! hehehe"
super urodziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #feels #urodziny
oszty - miej dziś urodziny
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozw...

źródło: comment_SzD7wgzBCJxSS8jFHldXDNN5o7L6pG6M.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endrius: Siedząc w domu i nie robiąc nic, też nie czułbyś się najlepiej po pewnym czasie :/ Ty wykorzystujesz swój czas produktywnie, ja muszę się zmienić! :>
  • Odpowiedz
@oszty:
Jeszcze w listopadzie też siedziałem i zamulałem ;-) Teraz jest kasa, ale nie mam czasu na nic poza spaniem. I tak cud, że jakoś mało dzisiaj roboty i mogę wpaść na Mirko :]
  • Odpowiedz
@oszty:
W telefonie. Jeżdżę z paczkami dla Poczty Polskiej. Robota nielekka, ale kasa przynajmniej taka, że da się żyć jak człowiek a nie cebula ;-)
  • Odpowiedz
miej dziś urodziny

lvl 23

uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozwijają, pracują, zwiedzają świat, zakładają rodziny, uczą się nowych rzeczy, a Ty stoisz w miejscu, a właściwie leżysz na łóżku i oglądasz śmieszne koty w internetach, bez konkretnych planów na przyszłość, pomysłu na siebie.

dostań wiadomość na twarzoksiążce

"ale Ty jesteś już stara! hehehe"

super urodziny ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@oszty: Wszystkiego Najlepszego! Życzę Ci ruszenia w końcu tyłka z łóżka, ogarnięcia się i żebyś za rok mogła napisać, że Twoje życie jest wspaniałe i masz mnóstwo planów na siebie, buźka :*
  • Odpowiedz