Wpis z mikrobloga

  • 1
@FaktyTVN: Pomimo, że Kowalski to totalnie nie moja bajka (zarówno programowa, jak i ideologiczna), to wypadł najlepiej. Korwin jak zawsze brak jakiejkolwiek ogłady, Braun wypowiadał się jakby coś palił przed programem, Ogórek i Pan Kandydat z PSL czuli się nieswojo bez osoby podpowiadajacej co mają mówić, Duda nic specjalnego, Kukiz to samo.
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: Opłaca opłaca :) Oni doskonale wiedza że ich kuce nienawidzą, ale wiedza też że jakikolwiek kontent nie wrzuca to i tak kucyki będa klikać. Zobacz sobie ile znalezisk z TVN wchodzi na główna, bo kuce takie już sa. Z jednej strony niby nie oglądaja i w ogóle tvn to samszatan a z drugiej lepiej wiedzą co tam się dzieje od niejednego zatwardziałego wyborcy PO :)
  • Odpowiedz
PS. Kandydata "Usuń Konto" nie było, więc darujcie ;)


No właśnie szkoda, że Komorowski nie dotarł na debatę, ale przynajmniej wiemy jakie jest wasze zdanie o jego kandydaturze.
  • Odpowiedz
  • 0
@FaktyTVN: a ja powiem - Braun. Mojego głosu nie ma bo zdecydowanie za blisko mu do kościoła i winienia zydomasonerii za wszystko. Mimo wszystko był najbardziej opanowany, nie czytał z kartki, brzmiał jak człowiek, który rzeczywiście mógłby godnie prezentować się na stanowisku prezydenta.
  • Odpowiedz
@lukamd: Żadne czystki i żadne polowania na czarownice. Jeśli ktoś chce mieszkać w moim kraju to okej, ale na moich zasadach.. żyd nie jest polakiem (mimo iż mówi się o polskich żydach) i nie powinien mieć prawa głosu, tak jak niemiec, rumun, ukrainiec czy ktokolwiek inny, ani w sejmie, ani w mediach, które jak wiadomo są czwartą władzą. W Polsce powinni rządzić Polacy.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:

Wilk najbardziej merytorycznie.
Ogorek najbardziej wizerunkowo. Skladne zdania, bez podsmiechujek, wypowiadala sie tak jakby byla prezydentem.
Kowalski tez zle nie wypadl wizerunkowo, ale postulaty narodowcow sa z ksiezyca.
  • Odpowiedz