Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Kowalski wypadł całkiem ok oprócz gloryfikacji stadionowych bandytów, Kukiz całkiem ok, Tanajno też się nie skompromitował. Wydawałoby się, że Duda też w miarę, ale ewidentnie recytował wyuczone formułki, choć z drugiej strony wykazał ze swojej strony trochę wysiłku bo tych formułek się nauczył i przyszedł, w przeciwieństwie do pewnego do-niedawna-wąsatego buca.
  • Odpowiedz
@xhxhx: Z wystąpienia Wilka zapadła mi najbardziej w pamięć żałosna wyliczanka, którą podkopał sobie pozycję, choć merytoryczności argumentów mu nie mogę odmówić.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Grzegorz Kościół Rodzina Strzelnica Braun wypadł najlepiej. To znaczy najwięcej śmiechu było. Marian #!$%@? Kowalski też wesoły. Duda wypadł w miarę normalnie, ale to nie jest kandydat na którego mógłbym kiedykolwiek zagłosować. W sumie musiał wypaść normalnie jak był otoczony wariatami i sapiącym Korwinem :)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: pytanie powinno brzmieć: "kto wypadł najmniej #!$%@?". pacynkowaty duda nauczył się ruchów ciała i robił to tak sztucznie, że nie dało się na to patrzeć, korwin non stop sapał pod nosem, palikot zbłaźnił się swoim zacietrzewionym antyklerykalizmem, tanajno robił dym, wilk zgubił jaja po drodze, ogórek była myślami zupełnie gdzie indziej, braun wszędzie widzi spisek wiadomo kogo, kukiz postawił na teatr, w którym się zresztą sam pogubił, jarubas suszył zęby
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Dziwicie się? Jemu się wydaje, że jest zajebisty! Wczoraj pytałem wielu osób na kogo będą głosować i powiem tak, osoby, które chcą głosować na Komorowskiego nie wiedzą dlaczego chcą na niego głosować, to jest przykre!
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: żaden nie wypadł dobrze, bo format "debaty" im na to nie pozwalał. To była zwykła autoprezentacja rodem ze spotów wyborczych, czyli uboga w treść i bogata w płomienne obietnice.

A w międzyczasie Komorowski, w innej stacji, ma dużo czasu żeby spokojnie przedstawić swoje poglądy, odpowiadając na banalnie łatwe pytania, bo przecież nikt by się nie odważył zapytać chociażby o niespełnione obietnice wyborcze.
  • Odpowiedz