Wpis z mikrobloga

Ta cała akcja z #knurow pokazuje ile jest ludzi myślących jakimiś zupełnie abstrakcyjnymi dla normalnego człowieka kategoriami. Jak widzę wpisy, że umarł za swój kochany klub itp to normalnie nie wiem już sam co mam o tym myśleć... Kto tym ludziom wmawia, że za klub piłkarski trzeba walczyć i go bronić? Co ten klub im daję, że traktują go prawie jak swoją ojczyznę? Jest to dla mnie zupełnie niepojęta sytuacja. Przeraża mnie skala zjawiska widoczna po ilości lajków na kibicowskich funpage'ach na facebooku. Jak można identyfikować się z kryminalistami? Są to ludzie, który lubią przemoc i nie potrafią żyć w normalnym społeczeństwie w zgodzie z innymi. Dorabiają sobie do tego chore ideologie, w które niestety wierzą dzieciaki co rodzi kolejne patologie...
  • 7
@stefan71: Zobacz jakie burdy są na mirko w jeszcze większych pierdołach dzienna nocna, 4konserwy neuropa, duda komor, pis po, mirko glowna, android windows phone. Ludzie muszą się identyfikować z jakąś grupą i mieć przeciwnika. Taka natura. Poza tym wbiegnięcie na murawę to nie przestępstwo kryminalne.
@stefan71: Kuce tez nienawidzo lewaków, i jak by mialy kuce miesnie jak seby to pewnie by byly pogromy, a tak to tylko słychać jęk w internetach xD a tak na serio, skoro uwazam np legionistow za podludzi, szkodników, komuchów to co nie mogę takiego jednego z drugim zwalaczać? Skoro sam rowniez dazy taki do konfrontacji...