Wpis z mikrobloga

@ssjfrytek: Ale on nawet nie jest ostro #!$%@?, taką formę można zrobić na sucho. Weź pod uwagę, że jego staż treningowy to 10+ lat, czytałem wywiad z jednym z jego pierwszych trenerów, który mówił, że Mariusz nie walił koksu, jedynie na redukcji spore ilości efedryny. Teraz jest gruby bo nie planuje żadnych startów i po prostu ma okres masowy. Faktycznie #!$%@? farmazony czasem w swoich filmikach, ale #!$%@? ostro, a koks
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Robur ładnie dawał w żyłe co widać po zdeformowanych piersiach. Z drugiej strony sterydy typu testosteron, deka, meta itp nie są jakimiś grożnymi, powodują tylko lekkie deformację ciała (kwadratowa głowa, syfy, owłosienie itp). Są sterydy, które mogą powodować zagrożenie życia typu clenbuterol (po jego zażyciu spada momentalnie tkanka tłuszczowa do 10-12 % jak u kolegi powyżej).
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Do WK raczej go nie porównuj bo to zupełnie inna liga. Ostatnio na fanpage'u widziałem półroczny progres jednego z nich, kopara opada i naprawdę nad ich naturalnością można się zastanawiać.
  • Odpowiedz
@mun88: @Neaopoliti: chłopaki z WK to w tej chwili potężne #!$%@?, mariolka jest przy nich 2x mniejszy tylko dobrze wycięty (był), z tego co wiem jest dość bogaty więc stac go na diete i jezeli serio ma staż 10lat to jestem zdolny uwierzyć w jego naturalność bo nie jest jakiś mega duży w przeciwieństwie do robura ktory w pol roku #!$%@?ł sie jak arnold na olympii w 84r.

  • Odpowiedz
@kamdz: no jak z kamerą pewnie latał nagrywać jak płaci za wejściówki czy przebiera sie w szatni to sie nie dziwie ze go wpuszczac nie chceli, niedlugo nie bedzie mozna spokojnie treningu zrobic, bo pacany będą wszedzie z kamerkami latać.

  • Odpowiedz
Nie ma możliwości zrobić takiego progresu w rok jaki zrobił Robur, patrz zdjęcia z zawodów w Sopocie w zeszłym roku, a teraz. Nawet przy diecie na 120% i treningu na 200% i regeneracji 100% nie da rady naturalnie!

@lxxxxxxl: Słyszałem o zakazie wstępu Czerniewicza na wiekszość olsztynskich silowni, nie wiem dlaczego, ale podejrzewam, że może to mieć związek z prowadzeniem treningów personalnych bez porozumienia z kierownictwem silowni.
  • Odpowiedz
Są sterydy, które mogą powodować zagrożenie życia typu clenbuterol (po jego zażyciu spada momentalnie tkanka tłuszczowa do 10-12 % jak u kolegi powyżej).


@Neaopoliti: hahahahaa, co za #!$%@?. Może chodziło Ci o DNP? Ale to też tak magicznie nie działa. No i jak to kolega @Jakr powiedział- clenbuterol to nie steryd.
  • Odpowiedz
@kamdz: Gdzieś był link do tematu gdzie bodajże na sfd pytał się o dawkowanie jakichś koksów, a potem wrzucał swoje zdjecia z tego samego konta. Nie jestem więc przekonany do jego naturalności. Oprócz tego ma karte PRO w męskiej sylwetce, a wiadomo chyba jak tam chłopaki działają :)
  • Odpowiedz
@mun88: No właśnie zauważyłem, że większość filmików ma na mojej siłowni. Robienie przysiadów już nigdy nie będzie takie samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu ma ten zakaz?
  • Odpowiedz