Wpis z mikrobloga

Cholera, siedzę w maku i pierwszy raz od dawna wpada mi w ręce Gazeta Wybiórcza. Kilka pierwszy stron i już mam raka.
- Bartoszewski wielki polak, oklaski na pogrzebie [2 strony włażenia w dupę, o Sandrze nic nie napisali]
- Komorowski dobrze robi, że nie bierze udziału w debatach
- Koszerne lody KitKat w Poznaniu - super sprawa wagi państwowej! [zdjęcie rabina]
myślę, że chociaż sport będzie normalny
- bzdurny artykuł o boksie, forma PacMana w ostatniej walce została określona na słabą
- podobno o Cristiano Ronaldo na początku roku słuch zaginął xD
- Groszek nazywa się "Chicharito Hernandez"

w dodatku w nagłówku na jednej z pierwszych stron literówka

no #!$%@? mać ;_;

Kto to gówno czyta?

#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #prasa
  • 27
ale za darmo się nie liczy, czytając za darmo nie wspieram lewaków xD


@Donk_von_Fisher: A czy przypadkiem to nie Ty ćpałeś i kradłeś na cudze karty kredytowe?
Te czyny robią z Ciebie tak trochę lewaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Donk_von_Fisher: No a jednak wg obiegowej opinii zażywanie narkotyków to lewactwo.
Też mam takie błędy młodości, tylko że ja mam je z jeszcze wcześniejszej młodości.
Ach, co to były za buntownicze czasy, prowadziłem życie na krawędzi.

No a jednak wg obiegowej opinii zażywanie narkotyków to lewactwo.


@flager: A picie alkoholu to tradycja, czyli konserwatyzm? ;-)

Te obiegowe opinie to wiesz, o dupę roztrzaskać. Tak samo jak podział lewica-prawica w takich kwestiach. Prawo do używania czego dusza zapragnie powinno wynikać z wolnej woli. Zresztą nawet Korwin o tym nie raz mówił. Wolna wola nie jest "lewacka".
@Donk_von_Fisher: @dropsik70: A powiedzcie, że wg obiegowej opinii tak nie jest. Mam na myśli ten dziwny polski podział na prawicę i lewicę, który bardziej dokonuje się na podstawie podejścia do religii, niż na podstawie poglądów gospodarczych, wolnościowych jednostki.

Prawo do używania czego dusza zapragnie powinno wynikać z wolnej woli.

Sam jestem za tym, jeżeli będzie spełniony jeden warunek: nie może to interferować z wolnością innej osoby (patrz palenie papierosów w