Wpis z mikrobloga

Dobra, jedziemy z tym koksem - czas na dziewięćdziesiątą pierwszą kolejkę #mirkoligaps3 i przyznanie tytułu Gracza Miesiąca :)

--------------------------------

Wybaczcie, dopiero teraz zrobiłem screenshota, a niektórzy z zawodników już wbili poniedziałkowe trofea. Dlatego od wyników z tabeli należy odjąć: 112 MatysVita, 108 MiSzCzU90 oraz 36 foqusPL.

MIEJSCE 5

Nie trzeba było się jakoś mocno wysilać, by zaistnieć w Top 5. Wykorzystał to @skruczysyn, który dzięki rozgrywkom w Bloodborne i Metal Slug 3 pojawił się na piątym miejscu.

To drugi raz dla skruczysyn88 na piątym miejscu i jego czwarty raz w Top 5.

**MIEJSCE 4*

@jarbi swoje czwarte miejsce wywalczył na pustkowiach Pandory (Borderlands), ale też pewnie nawyrywał się kręgosłupów i serc (Mortal Kombat Arcade Kollection).

To dziesiąty raz na czwartym miejscu dla jarbisek i jego trzydziesta dziewiąta wizyta w Top 5. Jako drugi gracz w historii posiada on teraz dwa dwucyfrowe wyniki, jeśli chodzi o ilość razy na danym miejscu Top 5. Jako pierwszy gracz dobił do "10x na czwartym miejscu".

MIEJSCE 3

Punkty z dwóch gier zapewniły @Brozyn brązowy medal - wszystko dzięki trofeom z Need for Speed Most Wanted oraz Assassin's Creed Rogue.

To ósmy brąz dla BrozYn88, jego czterdziesty(!) medal i czterdziesty piąty raz w gronie Top 5.

MIEJSCE 2

Wreszcie jakaś platyna w pierwszej piątce: wysoki poziom utrzymuje @Radosz86, który w ubiegłym tygodniu ogrywał LittleBigPlanet, Ben 10 Ultimate Alien: Cosmic Destruction (platyna) oraz Back to the Future: The Game.

To już piętnaste srebro Radosz86 w karierze, jego dwudziesty dziewiąty medal i trzydziesty szósty raz w Top 5.

MIEJSCE 1

Platyna z Hitman: Contracts oraz parę pucharków z Batman: Arkham City dają @dzangyl zwycięstwo w tej kolejce! Gratulacje :)

To już drugie zwycięstwo w historii dla MiSzCzU90 (poprzednio #88), jego siódmy medal i osiemnasty raz w Top 5. Odpowiednie świętowanie "pełnoletności" :P

--------------------------------

Najrzadsze trofeum Złotej Piątki: @skruczysyn [ZOMBIE MASTER - Metal Slug 3, srebro - 14.19%]

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '15: BrozYn88

11986 - BrozYn88 [+950]
10338 - Radosz86 [+1904]
4973 - MiSzCzU90 [+2153]
---------------
4961 - sewciuo [+547]
4496 - magdaknapik [+240]
3005 - jarbisek [+815]
1888 - skruczysyn88 [+579]
1819 - m4ksPL
1818 - Ziomano
1660 - R4yRayR4yy
1557 - MatysVita [+343]
1246 - maciejson89
987 - Nizki
943 - arnold87pl
900 - andziela
751 - foqusPL
629 - StanislawPaluch
509 - Nizki
367 - jannekk [N]
332 - ReMiXsPL
325 - Courso [N]
240 - Memfis91 [N]

~~~~~~~~~~HALL OF FAME~~~~~~~~~~

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88
GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah
GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88
GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL
GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR
GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14: jarbisek
GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '14: QBalu
GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '15: QBalu
GRACZ MIESIĄCA - LUTY '15: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '15: Radosz86
GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '15: BrozYn88

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - Dobra, jedziemy z tym koksem - czas na dziewięćdziesiątą pierwszą kolejkę #...

źródło: comment_HYTrw6myj5puGGKMu59jCNNel1psNutg.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Zioman: widzę, że Hitman kolejny raz dał mi zwycięstwo. Jednak platyna w Kontraktach jest dużo prostsza niż ta w Silent Assassin. Absolution mam już splatynowane, zostało Blood Money, które kiedyś ukończyłem na najwyższym poziomie ze wszystkimi misjami zaliczonymi na SA, ale to było dawno i na PC. Pamiętam, że było cholernie ciężko, dlatego czwóreczkę zostawiam sobie na późne wakacje gdy będę miał więcej wolnego czasu :)
  • Odpowiedz
11986 - BrozYn88 [+950]

10338 - Radosz86 [+1904]


@Zioman: podobnie wyglądające nicki, wynicki, te same crapowate gry, to muszą być bracia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko dziwi mnie że Bro ma wyjebkę na pojazd po Disneyu gdy Radosz jest na to wrażliwy :>
  • Odpowiedz