Wpis z mikrobloga

@Axelio: bo to oszust i krętacz. On jest tak antysystemowy jak z koziej dupy trąbka. Te wszystkie wałki co ostatnio były w KNP to jest jego wina. On i jego ludzie, których krył.
@franekfm: A masz innego kandydata z takim poparciem jak Korwin? Nie ma. Mam czekać #!$%@? 100 lat aż pojawi się ktoś lepszy od Korwina? #!$%@?, muszę głosować na niego i nie mów, że na Brauna, który choć niektóre poglądy ma lepsze niż Korwin to ma zerowe poparcie.
@Axelio: no i widzisz teraz efekt krecich działań Pszemka i #!$%@? KNP. Moje priorytety są takie:
Wilk ≥ Braun > Kowalski > Kukiz.
Sorry ale na buca w muszce głosować nie zamierzam, nawet jakby wszedł do drugiej tury i był razem z Komorowskim – to oddam nieważny głos.
I ch… mnie obchodzi, że reszta ma małe poparcie! To jest właśnie Wasz błąd. Zamiast w pierwszej turze zagłosować zgodnie z sumieniem to
korwin albo dalsze życie w #!$%@?.

@Axelio: #truelolcontent
Korwin nie ma szans na zostanie prezydentem! Nigdy nie przejdzie w drugiej turze nieważne kto będzie drugim kandydatem. Nawet Tanajno by wygrał z JKM w drugiej turze. Sorry ale ślepa uliczka colego.

Stawiasz na lokalne maksimum. Lokalne bo JKM nigdy nie przebije swojego szklanego sufitu. NIGDY. Stawianie na niego to jedna wielka strata czasu i cennych lat. Trzeba promować innych kandydatów i
@Axelio: im później zaczniesz tym później skończysz! A JKM już długo nie pożyje. Poza tym ma szklany sufit nad sobą. Poza tym władza jest tym silniejsza im bardziej rozproszona.