Wpis z mikrobloga

@ayasecon: chciałbym zobaczyć taką listę u pctowców. W przypadku GTA V też miał każdy odpalić na c--j wie jak wysokich ustawieniach a przeglądając reddita czy innego 4chana większość gra na średnich albo i niżej a w takim ustawieniu wygląda gorzej niż na PS3 czy 360 więc nie p-----l ( )
  • Odpowiedz
@Hipokryta: to tak jakby twierdzic, ze jezdzacy samochodami to lamusy, bo sa helikoptery. Co prawda kontakt z helikopterem delikwent mial podczas gdy widzial wypadek na swoim zadupiu i przylecieli nim ratownicy, no ale MA MOZLIWOSC kupic sobie helikopter, nie?
  • Odpowiedz
@ayasecon: @janushek: a mnie to w sumie c--j obchodzi czy gra na ps4 będzie wyglądać obłędnie czy tylko ładnie, liczy się dla mnie zabawa, a nie patrzenie non stop na widoczki. Dzisiejsze granie właśnie na tym się opiera, ludzie skupiają się nie na zabawie, a na tym jak ładny masz zachód słońca w grze, co jest po prostu jebnięte. Grafika jest ważna, ale nie do tego stopnia żeby
  • Odpowiedz
chciałbym zobaczyć taką listę u pctowców. W przypadku GTA V też miał każdy odpalić na c--j wie jak wysokich ustawieniach a przeglądając reddita czy innego 4chana większość gra na średnich albo i niżej a w takim ustawieniu wygląda gorzej niż na PS3 czy 360 więc nie p-----l


@janushek:

P---------e, bo detale low na PC są wciąż większe, niż na konsoli. Poza tym - żeby odpalić GTA V na średnich wystarczy
  • Odpowiedz
@janushek: stary dodajesz link z gry po nielegalnej modyfikacji plikow gry i porownujesz ja do xboxa 360 xD
osobiscie gram na "niskich" a tak naprawde na srednich bo niskich nie ma ustawien i imho wyglada to lepiej jak na xbox360
  • Odpowiedz