Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PlonacaZyrafa: No to jakieś delikatne zakrycie miejsc intymnych. To już pod paragraf nie podchodzi. Widzisz ktoś kiedyś wyznaczył jakieś reguły, tak, aby służyły innym - wspólny styl ubioru nie wyróżnia nikogo, nie rozprasza piszących. Skoro chciałbyś iść już na jakieś ustępstwa to zaraz znajdzie się ktoś, kto tą granicę będzie przesuwał dalej i dalej.
@bartula123: @bakalarz: Problem w tym, że 99% maturzystów w garniakach wygląda po prostu komicznie, a nie elegancko. O ile zgadzam się z wami, że pewne rzeczy są przegięciem, o tyle mnie bardziej zawsze odrzucało właśnie to ubieranie na siłę ciuchów dla dorosłych kiedy jest się młodym. Taki maturzysta w garniaku wygląda równie ciekawie jak 6-letnie dziewczynka w szpilkach mamy.
@Arrival: Być może nie zauważyłem tego ponieważ w mojej szkole była i jest nadal kultywowana tradycja noszenia garniturów na różnego typu okazje i możliwe że się przyzwyczaiłem do tego widoku...
@bakalarz: Wiele zależy od szkoły i od uczniów - to pewne. Ja chodziłem do miejsca, w którym połowa miała garnitury po ojcu, a druga połowa po komunii ;). Jasne, jeśli chłopak ma dobrze ogarnięty garnitur to będzie dobrze wyglądał i wtedy wszystko jest okey, ale - przynajmniej za moich czasów - to była rzadkość.
@Arrival: W tych czasach z ogarnięciem garnituru dla osoby, która chce tego nie ma większego problemu. Ja idąc na egzamin gimnazjalny przymierzyłem nie jeden garnitur.. A gdy przyszedł czas na studniówkę i maturę nie miałem żadnego dofinansowania z strony rodziców sam potrafiłem zarobić na swój pierwszy garnitur w życiu i nie żałuję tych wydanych pieniędzy chociaż garnitur szybk się skurczył to było warto.
@bakalarz: Ale to tylko egzamin. Dla mnie zakladanie spodniczki, rajstop i szpilek jest dopiero rozpraszajace. Przeciez nie jest to wygodny stroj. Tak samo nie mam zamiaru marznac, wole zalozyc sobie czarne dzinsy i jakis ciemny sweterek. W czyms takim sto razy wygodniej sie pisze i nie zastanawiasz sie, czy masz dziure w rajstopach, czy widac ci majtki oraz nie dretwieja Ci stopy.
Tak samo nie widze potrzeby zalozenia garnituru.
@bakalarz: @szaremyszki: Ja #!$%@?... No tak na maturke tylko vistula powtarzam VISTULA nie jakieś tanie gówno, to jest bardzo ważny egzamin, PAŃSTWOWY EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI, CZAISZ???? Ja go nie przeszedłem bo moim zdaniem na EGZAMINY trzeba przychodzić w garniturze, w dodatku lubie oceniać ludzi po tym jak się ubierają i patrzeć im w portfel.
@Cat0Woman: Jakoś kobiety nie mają problemu wytrzymania podczas swojego wesela i ślubu w sukni ślubnej, która jest napewno dużo bardziej nie wygodna ale cóż w tych czasach matura dla większości to tylko kolejny dokument w teczce....