Wpis z mikrobloga

@CyrekLax: przecież konserwo on tam nie poszedł żeby zginąć. Może co najwyżej w planach miał dołek 24h ale śmierć? Serio... TVN wyprał wam mózg jeśli chodzi o ustawki, ale o tym nie wiecie.
  • Odpowiedz
@controll: Nie wiem czy to sarkazm, czy Ty masz wypraną głowę :P? Jak mało trzeba mieć wyobraźni, żeby nie brać pod uwagę tego, że podczas ustawki można przypadkowo dostać w cymbał na tyle, żeby zginąć? Można oberwać kostką brukową, krzesełkiem. To czy policja zrobiła dobrze czy nie, to jest inna kwestia. Ja mówię tutaj o priorytetach supertaty.
  • Odpowiedz
@CyrekLax: A "najśmieszniejsze" jest to, że jakby jedna banda kibolstwa wpadła w drugą i ten sam "kochający" i "odpowiedzialny" tatko dostał w cymbał kamieniem, prętem, czy czymkolwiek od podobnego zwierzęcia z drużyny przeciwnej i by mu się zmarło, to nie byłoby afery. Co więcej, byłyb pohukiwania - gdzie była Policja, tylko mandaty potrafią wypisywać nieudaczniki :-).
Celowo go nie zabili. Zginął przez kombinację własnej głupoty i pecha. Oczywiście, że szkoda
  • Odpowiedz
@michalo94: No właśnie już te "następne raze" się wydarzyły. Tylko tej nocy do rozpędzania zamieszek pod komendą użyto armatki wodnej, pałek, gazu, ale również... broni gładkolufowej.

Idioci bawią się w wojnę, a rodziny tracą synów i ojców.
  • Odpowiedz
@CyrekLax: jestem przeciwnikiem kiboli, chce oglądać mecze nie jakieś akcje, które kwalifikują się na poziom poniżej żenady. Ten kibol zachował się jak małpa. Jednak zginął człowiek - policja popełniła w tej sytuacji błąd, nie powinno się tak stać i tak samo jak kibole powinni odpowiedzieć za wtargnięcie na boisko tak samo ten gość, który strzelał powinien odpowiedzieć za to trafienie.
  • Odpowiedz
@CyrekLax: Ten człowiek był kibicem? Kibic wchodzi na murawę w celu rzucenia jakimś przedmiotem gości ? Kibicem to on był jak krzyczał na trybunie. To co robił na murawie pozwala go nazwać awanturnikiem, chuliganem. Zginął chuligan nie kibic. Kibic to osoba, która dopinguje drużynie, a nie osoba która chce się #!$%@?ć z innymi kibicami. Nie róbmy z chuligana kibica. Nikt nie powinien zginąć, ale skoro chuligan chciał zrobić komuś krzywdę
  • Odpowiedz