Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Concordii Knurów. Pół mieszkania #!$%@? maczetami, nożami i "sprzętem" Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi nóż lub walnie sobie w stopę kastetem i trzeba opatrywać siniaki w szpitalu W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu obita kostka.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Kibolem Polskim, Światem Concordii , Super Statki xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie kibolskie broszury. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla kiboli i kręci gównoburze z innymi kibolami o najlepsze ustawki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu "dobrze, że oberwał w szyje na ostatnim meczu". Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę BANDIT, za #!$%@? 10k postów. Ostatnio zarejstrował się na wykopie, jest zielonką i kreci gównoburze pod tagami #knurow #bekazpodludzi #kibole

Jak jest ciepło to co weekend #!$%@? na ustawki. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jedziem na ustawkę, robię za kamerzystę i najlepsze akcję wrzucam na jutuba Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień #!$%@?ł że to dzięki temu, że nauczyłem się myśleć taktycznie ogladając filmy z ustawek......[...]
#knurow
#pasta
#kibole
  • 3