Wpis z mikrobloga

@Cernel: też bym chciał ale nie
@leworwel: ja wiem... może zastosowałem za duży skrót myślowy. Na pewno bez popędu będzie mi łatwej.
@Helsantonio_Montes: jestem gruby, brzydki, biedny, nie mam wykształcenia ani pracy, do tego nie uczę się, mieszkam u ojca, mam problemy psychiczne, jestem bardzo niezaradny życiowo i nieśmiały.
Samiec omega.
@rewolwer : Po co ci źródło? Wystarczy spojrzeć jak zachowuje się człowiek przez popęd seksualny, prawdziwi filozofowie i samodoskonalący własną sferę duchowo-intelektualną wyrzekają się tak prymitywnej sprawy jaką jest seks. Piszę to bo tak wynika z mojej własnej skromnej obesrwacji.
@lewolwer : Po co ci źródło? Wystarczy spojrzeć jak zachowuje się człowiek przez popęd seksualny, prawdziwi filozofowie i samodoskonalący własną sferę duchowo-intelektualną wyrzekają się tak prymitywnej sprawy jaką jest seks. Piszę to bo tak wynika z mojej własnej skromnej obesrwacji.
@Wandsbeker: ludzie po prostu nie znają twojej seksualności która pojawiała sie tutaj kiedyś dziesiątki razy
pomagam im tym samym zrozumieć trochę tego posta

(chyba że nie, przepraszam jestem pijany)
@Micylian: ja jednak twierdzę że jeżeli żyje się w związku to popęd seksualny, a przez co seks zbliża dwoje ludzi do siebie i nie jest niepotrzebny. No chyba, że chcesz być filozofem żyjącym w samotności na pustyni, w jaskini czy gdziekolwiek na odosobnieniu i nie chcesz żeby to rozpraszało, wtedy to ma sens.
@leworwel: No właśnie tacy ludzie, jak pustelnicy mają najbardziej otwarte umysły, uważam że celem ludzkiego gatunku nie jest tylko rozmnażanie się, żarcie i życie xD celem ludzkim jest także poznanie tego co niepoznane i zrozumienie natury oraz wrzechświata a żeby to uczynić musimy wyrzec się tego co ludzkie, takie moje skromne przemyślenia xD
@Micylian: Trochę to zbyt radykalne moim zdaniem xD Nie ma szans że zrozumiesz i poznasz cały świat. A żyjąc w związku popęd jest zaspokajany (teoretycznie) i nie przeszkadza w poznawaniu świata i edukowaniu się, poszerzaniu horyzontów
@Micylian: no tak ale ja mówiłem o jednej osobie a nie o kilku pokoleniach xD Wiadomo że jakby wszystkie pokolenia pozbyły się popędu to pewnie szybciej by poznały świat itp ale z drugiej strony bez tego popędu mogłoby nie być kolejnych pokoleń :D