Wpis z mikrobloga

Byłem się przejść na to Aker Brygge, ale albo mam #!$%@?ą orientację (co akurat jest faktem, nawet z GPSem) albo tam restauracje są pozamykane i nie ma ich tak dużo jak myślałem. Byłem za to w kilku kawiarniach, ale CV wzięli tylko w 1 czy 2 i w każdej mówiły pracownice, żeby szukać roboty na ich stronie podając jej adres na zapamiętywanie którego miałem #!$%@?.
Tak w ogóle to wątpię, żeby znalezienie roboty w kawiarni będąc facetem było możliwe, bo żadnego tam nie spotkałem. Myślę, że główne kryterium to płeć a kolejnym jest wygląd niestety.

Zaraz wracam w tamte okolice, bo po drodze widziałem McDonalda otwartego od 11 a do pokoju wróciłem pogadać z rodzicami przez neta, zjeść śniadanie i podładować smartfona #!$%@?ą ładowarką, bo bateria bardzo szybko się wyczerpuje gdy używam nawigacji. Pewnie jeszcze pójdę ogarnąć co jest otwarte na Karl Johans gate i zobaczę gdzie jest agencja pracy Manpower i siedziba ISS (nie mylić z ISIS, pewnie ich siedzib jest tu więcej).

Teraz ogarniam jeszcze oferty na nav.no i finn.no i będę chodził osobiście tam gdzie szukają ludzi.

Btw. w jaki sposób najtaniej dzwonić przez neta na polskie numery komórkowe? Połączenia bez abonamentu są drogie jak #!$%@? (przynajmniej z MyCall, ale sieci już nie zmienię, bo numer mam na CV).

#platkiowsianewnorwegii
  • 22
@darck: różni się głównie tym, że się nie wiesza rozmowa a dwa jest przypisany do twojego numeru telefonu.... Co to daje nie wiem ale abyś miał 3g/4g i dzwonisz jak na komórkę czy jest ktoś dostępny czy nie
@adicur: Ale ja potrzebowalem zadzwonic do wujka, ktory nie wie co to internet, Skype jest super i kosztuje 7gr a moge z niego dzwonic uzywajac danych pakietowych a jak ci wiadomo tu net jest zajebisty wszedzie

@darck: Skype 7gr/min, minimalne doladowanie 40zl
@platkiowsiane: W my call masz taki pakiet, kupujesz kartę za 199 nok i masz w tym 500 minut po Norwegii do wszystkich sieci, 500 sms i mms po Norwegii i teraz sprawdziłam, ze do Polski też, 250 minut do Polski i 500 mb internetu i to wszystko do wykorzystania przez miesiąc.