Wpis z mikrobloga

@s-k-r-z-y-p: na moim poprzednim napędzie pewnie tak by było, CD ripowały się po 30 minut, o kopiowaniu danych z DVD w ogóle nie chcę myśleć, po czasie zgrywania 1DVD będę estymować czas całkowitego kopiowania, na SSD powinno się już mielić znacznie szybciej
@Benzen: to przynajmniej ściągnie się szybciej niż zgrywanie danych z DVD, bo o czas samej instalacji na SSD mogę być akurat spokojny ;)

e: 8 minut 1 płyta,
@MichuB: serio na 7 płytach zamiast dać jakiegoś, nie wiem, blue raya? xD
I powiedz gdzie już się skończyły, żebym tam nie biegał ( ͡ ͜ʖ ͡)
@DiKey: nie ma w żadnym Media Markt i Saturnie, dorwałem ostatnią sztukę w Empiku w CH Panorama (z półki, ale może gdzieś mają jeszcze coś zabunkrowane, bo strona empiku twierdzi że jeszcze są na stanie, reszta empików pokazuje się jako out of stock)

co do nośnika to pewnie wyszło im, że ludzie jeszcze nie używają blureyów tak jak dvd, finalnie i tak ściągam z sieci, męczy mnie to zmienianie płyt
@DiKey: 100mbit, głównie to wygrało lenistwo, ściągnie się przez noc samo,
poza tym też się #!$%@?łem jak przy 3 płycie przestał mielić napędem, a jak wyjąłem płytę to wyszedł z instalatora bez opcji kontynuacji :D
idę w kimę, po jutrzejszym treningu będę już mógł przyrosnąć do fotela na resztę weekendu