Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis do #przegryw oraz #feels waszego mesjasza.

Laska poznana przez #badoo.
Spotykamy się w silesii w thai express na kolacji, zamawiamy swoje dania. Ona całkowicie nic się nie odzywa ja tylko naganiam gadke, ona siedzi zajada ryż z kurczakiem na ostro. Jedyne co mówi to no, ok, hehe. Dziewczyna taka 5,5/10, przez gg była taka rozgadana a tu nic. Po zjedzonym posiłku zaproponowałem spacer, zgodziła się machając głową. Przez cały park chorzowski czyli około 30 minut spaceru z jej ust wyleciało raptem 10 słów. Odprowadziłem ją do domu, gdzie pożegnała mnie buziakiem a widziałem że chciała więcej. Dobrze do domu nie wróciłem a dostałem od niej tyle sms że więcej w nich się rozpisała, niż powiedziała przez całe spotkanie. Wiem że jestem samotnym przegrywem ale na sms czy coś z tego będzie, odpowiedziałem że nie. Także kolejny tydzień samotności do kolekcji, ale jak dobrze wiecie 2 maja idę na szybkie randki więc tam może coś wyjdzie albo kolejny szczegółowy wpis.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witaj w świecie wielkich marzeń, i bolesnej prawdy. Świecie którym widziałeś w niej oparcie, dałeś serce. Teraz bez serca siadaj w kółeczku takich samych osób, otulimy Cię, zrozumiemy, lecz nie damy zapomnieć. Witaj w świecie przegrywów i mocnych feelsów.
Pobierz
źródło: comment_krvzRow5IhIKkGUk4Fh7MMaIjwf56E4x.jpg
  • 58
@normanos: Dupa, a nie logika rózowych pasków. To zależy od człowieka. Też taki jestem. W internecie masz luz, strefę komfortu i dodatkowe kilka sekund na odpowiedź.


@BoczkaBoczkowska: To da się wyczuc. Jak ktoś jest mało gadatliwy, to sama narzucaj jakiś temat. Zadawaj pytania itd. Ja na ten przykład taki jestem, ale nie przeszkadzają mi ludzie, którzy duzo gadają. :)

@BoczkaBoczkowska: próbuj to trafisz na kogoś kogo to nie irytuje a wręcz im to wyjdzie na dobre.
niebiescy o niskiej samoocenie, który chętni są by wyrwać się z marazmu #!$%@?. oni potrzebują przebojowości i kogoś kto ma w dupie konwenanse.

z wyglądem nie przesadzaj, zaniżasz pewnie.