Wpis z mikrobloga

Tak mi się Mirki przypomniała sytuacja sprzed kilku lat. Miałem 23 lata i poznałem się z fajną loszką o 4 lata starszą. Akurat jak ją poznałem to się rozwodziła, więc mogę powiedzieć ,że wkładałem beniz technicznie jeszcze w mężatkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale muszę mieć wyrzutów sumienia ,że rozbiłem małżeństwa bo ono istniało już tylko na papierze. Loszka miała piękne #kontenerynamleko i szczupłą pupcie jak marzenie - dobre 7 lub 8 na 10. Loszka łaknęła strasznie bliskości i jakoś na drugim spotkaniu poznała się z moim beniz. Spotykaliśmy się co drugi dzień i jakoś dwa tygodnie później podczas bara bara powiedziała "anon kocham cię" Beniz momentalnie sflaczał. Jeżeli #rozowypasek po 3 tygodniach znajomości mówi ,że ciebie kocha to wiedz ,że:
a) jesteś zajebiście bogaty i o tym tylko jeszcze nie wiesz
lub
b) jesteś mega przystojny jak hiszpański książę z Erasmusa
lub
c) trafiłeś na #!$%@?ętą babę
oczywiście kombinacja wszystkich odpowiedzi trzech jest możliwa.
Pamiętam ,że Mirki wtedy strasznie posmutniałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) i beniz też przestał się cieszyć. A wiecie dlaczego ? Bo po raz pierwszy jakiś #rozowypasek powiedział ,że mnie kocha a jeszcze gorsze było to ,że wiedziałem wtedy ,że to nie jest prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie zna ona znaczenia tego słowa.
Już na początku znajomości wiedziałem ,że będę tylko odskocznią od nieudanego małżeństwa dla niej i długo to nie potrwa. Muszę przyznać dzisiaj kilka lat później ,że byłem z nią te kilka miesięcy naprawdę szczęśliwy. Gdy w radio usłyszę 'Oddział Zamknięty - Obudź się' to zawsze staje mi przed oczami Ona. Miło ją wspominał mimo ,że mnie zdradziła i zostawiła dla innego( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #zwiazki #rozowepaski #tfwnogf
  • 3