Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks
Wczoraj wystąpił u mnie pewien problem, po którym nie mogę wejść do bitwy (szczegóły pod linkiem).
Napisałem ticket, a ci mi k---a odpisują:

Zapoznałem się dokładnie z Twoją wiadomością.

Jako gracz rozumiem, że tego typu sytuacja może być dość niepokojąca i frustrująca zarazem :/

Informuję, że nasi specjaliści są świadomi z występowania tego problemu.

W chwili obecnej robią wszystko, aby go jak najszybciej wyeliminować.

Niestety, to wszystko co póki co mogliśmy dla Ciebie zrobić :/

Poinformujemy Cię jak tylko otrzymamy jakieś nowe informacje.


Z-----ć się idzie. Czyli niewiadomo kiedy znowu będę mógł zagrać. :/

http://www.wykop.pl/wpis/12384059/wot-worldoftanks-probkowalem-dolaczyc-do-pokoju-tr/
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twardziel_psychopata: @kubakabana: @zgred: kiedyś bardzo dawno temu zbadałem Jagodę, Jagdtigera sprzedałem, a każdego czołgistę z trzema perkami ręcznie przerzuciłem do koszar. Po jakimś czasie kupiłem Jagodę. Jakierz było moje zdziwienie gdy w koszarach było tylko trzech z sześciu czołgistów. Kilka ticketów do hehe supportu uświadowiło mnie w przekonaniu, że po pierwsze są debilami, a po drugie klamczuchami i sami się wypucowali. Napisali, że na pewno popełnilem
  • Odpowiedz
@el_flaco: mi kiedyś kupiło złota amunicję za ZŁOTO mimo, że było ustawione za srebro. Napisałem do jełopów a oni że to moje mody to spowodowały(g---o prawda). I teraz UWAGA, następne patchones: naprawiono błąd, który powodował właśnie owe kupowanie za golda mimo, że było ustawione srebro, no banda debili po prostu
  • Odpowiedz
@Emes91: Mi się gra zawiesiła przy dołączaniu do pokoju treningowego i jak się na nowo zalogowałem to już nic nie mogłem zrobić :/
  • Odpowiedz
@Emes91: @zgred: kumpel z klanu tez tak ma, niby bylo tak ze w pewnym momencie te osoby co zmienialy serwer albo wchodzily do bitwy utknely w taki sposob ze po resecie gry ciagle pisalo ze sa w bitwie albo ze sa w jakims tam pokoju

niby powinno minac po resecie serwera, jest co kazda noc a w czwartki jest taki generalny reset w nocy ze nie mozna grac
  • Odpowiedz
@kubakabana: Od rana mogę już grać ale nie wiem czy to przez reset bo z tego co pamiętam to teraz jest raz w tygodniu w poniedziałki.

ale chuje 1 dnia premki to mi nie oddali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz