Wpis z mikrobloga

Sniper Elite vII - i kolejny przykład jak programiści robią #!$%@?ę z logiki, mam do przejścia ulicę i muszę pozostać niezauważony. 1. Rzucę kamień w losowe miejsce i naziści od razu wiedzą gdzie jestem
2. Na końcu ulicy jest snajper, który we mnie strzela kiedy tylko się wychylę (co ciekawe po jego strzałach naziści dalej sobie spacerują jak gdyby nigdy nic, ale gdy tylko ja strzelę to od razu we mnie strzelają mimo że jestem schowany)
3. Próbując ich wybić ze snajperki ginę od razu, bo jak zwykle celność MP40 jest lepsza niż mojego Springfielda (w końcu wybrałem najtrudniejszy poziom)

Albo cudem przejdę ten moment albo poszukam w necie solucji w której rozwiązanie będzie idiotyczne. Chyba najgorzej wydane 0zł w moim życiu

#gorzkiezale #sniperelite #steam #gry ##!$%@?
  • 17
@blisher: To jest norma w tej grze, robili ją chyba dla beki bo umierałem ze śmiechu momentami jak grałem z kumplem coopa tam. Rozwalanie pojazdów strzelaniem w korek od wlewu paliwa rządzi :D
@Kozak_Lkr: E tam, mi się przyjemnie grało. Przeszedłem cała na najwyższym, potem dwa razy na coopie. Przyjemna gra, może nie ideał ale tragedii nie ma. I ostatnio była za darmo, więc nie wiem o co narzekanie. Ja jeszcze płaciłem 40 złota chyba.
@bbackbone: Dla wszystkiego znajdziesz wymówkę nie? #!$%@?łem dwóch kolesi granatem, a reszta stojąca 50m dalej tego nie słyszała, ale gdy w miejscu wybuchu granatu wstanę to od razu mnie widzą xD

@Krs90: nie jebnę bo pewnie nigdy tam nie dojdę, już mam ochotę to #!$%@? odinstalować
@blisher: Spoko, ja przechodziłem z kumplem w coopie to potrafiło nas pod koniec misji wywalić i trzeba było od nowa. Samemu w życiu bym tego nie przeszedł, a we dwóch to zawsze beka :D