Wpis z mikrobloga

Dziewczyna o której pisałem w moim wątku #smiercwsamotnosciniedlamnie odpisała mi w swoim stylu czyli nie od razu. Nic się w temacie nie zmieniło, ewidentnie jestem jej obojętny więc daję sobie spokój. Pewnie nie ma chłopaka tylko nie chce się przyznać, dlatego stara się mnie swoją obojętnością spławić. W sumie sytuacja jest tak pogmatwana, że już nie mam sił o tym myśleć i pisać, bo mnie to przerosło Ja z kolei jestem spokojniejszy bo przynajmniej spróbowałem. Mój cel to teraz znaleźć lepszą od niej ale zdaję sobie sprawę, że będzie bardzo ciężko bo wysoko postawiła poprzeczkę (wygląd, charakter). W najbliższym czasie zakładam konta na tych patologicznych portalach i czekam niech się sama znajdzie, nie będę namiętnie szukał jak za pierwszym razem, zobaczymy co z tego wyniknie. Najwyżej dalej będę #tfwnogf i tak jestem przyzwyczajony.
  • 8
@brunetroll089

Ja znam swoją wartość jak się spodobom komuś to ok jak nie to nie, nie będę płakać.


No z podejściem "jestem jaki jestem" to można robić to samo w kółko i za każdym razem oczekiwać innych rezultatów. Generalnie nie widząc co u siebie można poprawić, gdzie leżą wady i zalety, czy brak posiadania jakiejkolwiek samo świadomości społecznej wtedy można skakać wysoko tylko po to by poczuć boleśniej upadek. Ale jeżeli sądzisz