Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy jak jestem aktywnym członkiem (heheheh) wykopowej społeczności wyrobiłem sobie zdanie o wielu frakcjach.

Najłatwiej jest je podzielić względem wielkości oraz ile ludzi obserwuje konkretne tagi. Lecz są również duże frakcje nie znajdujące się pod żadnym konkretnym tagiem.

I jak frakcje polityczne czyli #neuropa, #4kuce, czy #4konserwy są liczne, podobnie jak technologiczne takie jak chociażby #pcmasterrace to wszystkim można coś zarzucić. W każdej z tych frakcji są pewne patologie, które w zależności od subiektywnych poglądów mogą przyciągać do tych grup lub od nich odpychać. Ale jest jedna grupa wykopków której nie umiem nie lubić. Szykanowana, nienawidzona, spotykająca się z ciągłym ostracyzmem. Jest to #randomanimeshit.

Oni są tacy uroczy. Zawsze gdzieś w tej swojej niewielkiej społeczności wrzucają zdjęcia jakichś dziewcząt z kocimi uszami czy inne dziwne, niezrozumiałe dla człowieka z zewnątrz rysunki. I choć z anime znam tylko największe produkcje (głównie studia Ghibli) to nie rozumiem słowa które Ci ludzie wypowiadają. Nie robią nikomu krzywdy, jarają się swoimi japońskimi pierdółkami a wykopowa społeczność ich gnoi. Za co? Komu te biedaczyska robią krzywdę?

Szacun dla Was #randomanimeshit, jestem z Wami duchem, bo ni #!$%@? nie rozumiem co Wy robicie tutaj na Mirko. Tak trzymajcie cumple, cokolwiek robicie nie dajcie się zgnoić hejterom i śmieciom którzy gnoją innych tylko za to bo nie rozumieją ich pasji. Czółko!
  • 27
  • Odpowiedz
@Ofacet: Szkoda, że duża część mireczków nie zobaczy tego wpisu. Dzięki za wsparcie w dobrej sprawie. Tutaj są naprawdę dobrzy ludzie. :D

nie rozumiem co Wy robicie tutaj na Mirko

Nie dałoby się przenieść tego ducha, tej społeczności w inne miejsce. Nawet nie warto próbować...


@klintystwood: Z czego aktywnych jest może nie więcej, niż 30 osób...
  • Odpowiedz
@AleksandrSzeriemietjew: Tak jak napisałem wyżej, nie znam się za bardzo na anime a tym bardziej mandze. Ale widziałem produkcje w których dorosłe kobiety były przedstawiane niczym 'małe dziewczynki' (czyt. nienaturalnie duże oczy i głowy, niski wzrost) ale znowu, to tylko styl rysunku, artystyczna wizja. Oczywiście są chore anime przedstawiające jakieś krzywe akcje z ostrym seksualnym nastawieniem ale są to wyjątki.

Poza tym jest jedna duża różnica między anime a prawidziwym światem.
  • Odpowiedz
@Ofacet: taka jest ta społeczność, ale lepiej obrażać coś czego się nie poznało tylko widzi z zewnątrz, ale nie pasuje do własnego światopoglądu, dlatego łatwiej atakować.
Pozdro cumplu :)
  • Odpowiedz
@AleksandrSzeriemietjew: Tak z ciekawości to wszedłem na ten tag i sprawdziłem wszystkie posty z zakresu od dzisiaj do poprzedniego miesiąca. Nie znalazłem rozebranych małych dziewczynek (dobra, jedno coś było z tym, że kompletnie nic nie było widać). Dla kontrastu wszedłem na "stulejarski tag" aka #prokuratorboners i już na pierwszej stronie znalazłem z 4. I kto tu jest pedofilem?
  • Odpowiedz
@Adron: na prokuratorboners są przynajmniej prawdziwe kobiety. twój argument jest inwalidą.
@Ofacet: ja ogólnie heh jestem prawe skrzydło tak zwane, coś takiego jest dla mnie trudne do wyobrażenia - tylko lewacy mogą mówić, żeby dać ludziom "jarać się" swoimi rzeczami. sorry - taka prawda.
  • Odpowiedz
@AleksandrSzeriemietjew: Ooooo dokładnie wpadłeś w coś co chciałem napisać w tym poście ale się powstrzymałem. Ale i tak Cię tu przywiało.

Konserwy które mówią wszystkim co i jak mają robić...

Starałem się z szacunkiem do Ciebie kolego podchodzić. Ale w takim razie mam do Ciebie prośbę.


  • Odpowiedz