Wpis z mikrobloga

"Iwona Guzowska - SPORTOWIEC" no dodatkowo posłanka PO

@Tox1c:
oczywiście nie zapomnimy Pani Iwonie jak to kandydowała do sejmu że niby chciała walczyć o ofiary przemocy domowej , a skończyła na tym że wylądowała w ekskluzywnym spa bo jechała na spotkanie z mieszkańcami miasta(na dodatek nie ze swojego okręgu)


i tak Pani Iwona wywalczyła sobie lepsze życie za nasze pieniądze bo poco obijać sobie twarz na ringu jak można poobijać
  • Odpowiedz
Myślę, że bardziej autorytety jak zbieranina anonimowych mirków w internecie, co na wszystkim najlepiej się znają, choć na dobrą sprawę żyć na tym świecie dopiero zaczynają.

Hmm. Wielu z nich doskonale pamięta prezydentury Jaruzelskiego, Wałęsy, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Komorowskiego. Myślę, że mają większą zdolność porównawczą od dwudziestoparoletnich mirków, co ledwo Kwaśniewskiego kojarzą, a Wałęsę poznali z filmów i w internecie.


@choleryk: Jaka szkoda, że oprócz wspomnianych "autorytetów" w spocie występują
  • Odpowiedz
@klossser: LUDZIE, tak trudno pojąć dlaczego? Większość z nich to artyści, urzędnicy lub sportowcy, czyli ludzie, którzy grosza nie odprowadzili dla państwa a dostają jedynie dofinansowanie. Tusk lekką ręką rozdaje pieniądze, więc nic dziwnego, że im dobrze za jego rządów.
  • Odpowiedz
Szkoda Grzegorza , Olgierda, Daniela, Krzysztofa... Andrzeja nawet :(

Grabowski byłby w stanie zareklamować jeszcze w tej kampni korwina,ogórek i Dude,jeśli by tylko kasę dostał( polecam jego 'skecze' jak mówiło o karierze w Kiepskich)
Reszta to albo byli kandydaci z PO do czegoś, albo hmm albo nie wiem kto:
  • Odpowiedz