Wpis z mikrobloga

@ChocolateThunder: Hmm. Wielu z nich doskonale pamięta prezydentury Jaruzelskiego, Wałęsy, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Komorowskiego. Myślę, że mają większą zdolność porównawczą od dwudziestoparoletnich mirków, co ledwo Kwaśniewskiego kojarzą, a Wałęsę poznali z filmów i w internecie.
  • Odpowiedz
Wszyscy poza jednym wyjątkiem mnie nie dziwią. Wyjątkiem jest Materna...no jak to tak? Legendarny wyśmiewacz poprawności politycznej z "Za chwilę dalszy ciąg programu". Aż tak mu kasy brakuje? (,)


@pawel_tarnobrzeg: starość
  • Odpowiedz
Hmm. Wielu z nich doskonale pamięta prezydentury Jaruzelskiego, Wałęsy, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Komorowskiego. Myślę, że mają większą zdolność porównawczą od dwudziestoparoletnich mirków, co ledwo Kwaśniewskiego kojarzą, a Wałęsę poznali z filmów i w internecie.


@choleryk: być może. Tacy ludzie zazwyczaj mają zredukwone oczekiwania i głównie się boją i wolą dostawać w ryj ale od kogoś kogo znają, bo wiedzą ile w ryj dostaną.
  • Odpowiedz
@choleryk: Zdolność porównawcza nic nie znaczy, bo to są ludzie zupełnie wyjęci ze standardów rzeczywistości - artyści żyją zupełnie inaczej niż Ty, czy ja. Zresztą ja się z Tobą nie kłócę na temat tego, czy mirki wiedzą mniej, czy więcej - ja tylko twierdzę, że artyści (a poprzez organizacje spotkań i wydarzeń kulturalnych poznałem osobiście trzy osoby z tej listy) to na ogół barany, bufony zapatrzone w siebie i okazję
  • Odpowiedz