Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: Wiadoma rzecz. Raczej chodzi mi czy warto zapłacić a znaleźć tam bardziej wartościowe osoby, mało raczej tam też osób troluje właśnie ze względu na to że trzeba zabulić. Raczej chodzi mi o to czy łatwiej na płatnym potencjalną partnerkę złapać.
  • Odpowiedz
A ile masz lat?
Myślę, że na tych płatnych to już serio tacy poważni ludzie siedzą, ale też pewnie po przejściach i raczej osoby ok. 30 wzwyż. Nikt nie będzie bulił kasy na śmieszki, przynajmniej nikt "normalny" XD
Ja swojego Mirasa na badoo poznałam i polecam serdecznie (mimo obecności masy kretynów), ale ja to młoda dupa jestem i na życiu znać się nie znam.
  • Odpowiedz
@darosoldier: bo nie chodzi o to, żeby atakować na pw każdego różowego, tylko żeby się zaciekawić czymś i wyjść od wspólnego tematu. Poznałam niebieskiego przez #radjo, mieszkamy razem, mamy plany na zaś & shit, polecam ten styl bycia :)
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: Przez co poznałaś swojego niebieskiego?
Z tymi zainteresowaniami to się zgodzę, trafić na taką osobę to też trochę fart... kiedyś mi się zdarzyło, ale pojawiły się inne przeciwności, niezależne ode mnie :< Chociaż do tamtej pory byłem pewien, że jak niebieski i różowy mają bardzo zbieżne charaktery i zainteresowania to musi się udać :<
  • Odpowiedz
@Tychus: wykopfm.pl, jestem tam prezenterem. Wiadomo, fart i takie tam, ale warto zagadywać ludzi, poznawać, zaczynać od drobiazgów. Najczęściej te rzeczy dzieją się same. A jak się nie udaje, to głowa do góry, exp też jest potrzebny :)
  • Odpowiedz