Wpis z mikrobloga

@pietrek16: jak będzie jego, w dodatku "mega_milionera" to jak myślisz? Przecież taki wolnościowiec jak on chyba nie popiera wymogu zezwoleń na dalszą sprzedaż bądź wycinkę? Smród zakłamania i hipokryzji się ciągnie.
@pietrek16: Korwin jest jak Biblia albo Koran - coś mówi, ale co to już każdy sobie niech interpretuje na swój sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro Korwin to taki wolnościowiec i mówi że lasy powinny być prywatne to...? To znaczy, że ich właściciel może sobie z nimi zrobić co chce - bo są jego. Kupi, wytnie, jego sprawa, trochę konsekwencji Panowie...
@pietrek16: ja zwróciłem uwagę na reakcję "antysystemowej" części wykopu. Zablokowali Wykop na kilka dni z tego co pamiętam, o nieoficjalną propozycję podobno sprzedazy lasów przez rząd PO. Wielkie larum się podniosło. Teraz spójrz ile plusów Pan MIkke zbiera za pomysł sprzedania dobra narodowego "multimilionerom". Jak mam nie gardzić fanatyzmem kucy i głupotą populisty?
@pietrek16: Nawet jeśli takie jest jego zdanie to nie o to chodzi. Polityk, a przede wszystkim prezydent musi umieć się wysławiać. Rozmówca nie ma się domyślać i interpretować na swój sposób "o co mu chodziło" tylko przekaz ma być prosty, jasny i czytelny. Skoro Korwin wolnościowiec, mówi że lasy powinny być prywatne to nie ma tu nic więcej do dodania. Nie widzę, żeby dodał wypowiedź o zakazie jego wycinki ( ͡
@pietrek16: kwiatków jest więcej, np o nowych śmigłowcach. Pan Mikke nie słyszał o Inspektoracie Uzbrojenia. "Nie mam pojecia, która była najlepsza. Wiem natomiast, że decyzje powinni podejmowaź majorzy i kapitanowie lotnictwa - a nie politycy. A w ogole po jaka cholera kupować helikopter za $90 mln skoro bez kłopotu zestrzeli go dron za $20 tys.? Dzis w ca.lej Europie kupuje sie drogie rzeczy - bi wszedzie jest giga-korupcja" Nie znam się