Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, po wielu zmaganiach i trudach moja gra właśnie została zaakceptowana do dystrybucji na #steam ( ͜͡ʖ ͡€) i co ważne nie mam tu na myśli greenlight tylko już ostateczną akceptację przez #valve

W wielkim skrócie budujemy różne konstrukcje (mosty, wieże, dziwadła) i doprowadzamy szczury do sera.

Czy jakieś Mireczki lub Mirabelki chciałyby pomóc w ostatnich beta testach?

Oficjalna premiera 8 Maja, ale strona w sklepie już jest:
http://store.steampowered.com/app/360380%20pl

Jakby nie patrzeć też trochę #chwalesie

#gry #grananiedziele #pc #mac #osx #windows #ratventure

Łapcie też screena:
Pobierz Paxtorn - Cześć mireczki, po wielu zmaganiach i trudach moja gra właśnie została zaak...
źródło: comment_EkUZXPe7chtMOb0ajKtgVjIkcKdK7wOU.jpg
  • 65
@KowbojPlay: @paypalowiec: @toaspzoo: @cuivier: @krruk1: @sfa: @HartOre: @rax94: @gruszak: zgłosiłem generowanie następnej paczki kluczy, jak tylko będą maił wyślę wam na PW :-)

@pr0t3r: rzeczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłem! Ratventure oczywiście też musiało przejść przez greenlight. Jednakże jak już przejdzie się ten etap trzeba zintegrować grę z systemem Steam i potem na samym końcu gdy gra jest w 100% gotowa przejść dodatkowo przez
W wielkim skrócie budujemy różne konstrukcje (mosty, wieże, dziwadła) i doprowadzamy szczury do sera.


Zwróć uwagę, że tak naprawdę jedyne co łączy te dwie gry to to, że występują w niej gryzonie i ser, cały gameplay to zupełnie inna para kaloszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paxtorn: Wat? Przecież w Transformice chodzi dokładnie o to samo... ?