Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, po wielu zmaganiach i trudach moja gra właśnie została zaakceptowana do dystrybucji na #steam ( ͜͡ʖ ͡€) i co ważne nie mam tu na myśli greenlight tylko już ostateczną akceptację przez #valve

W wielkim skrócie budujemy różne konstrukcje (mosty, wieże, dziwadła) i doprowadzamy szczury do sera.

Czy jakieś Mireczki lub Mirabelki chciałyby pomóc w ostatnich beta testach?

Oficjalna premiera 8 Maja, ale strona w sklepie już jest:
http://store.steampowered.com/app/360380%20pl

Jakby nie patrzeć też trochę #chwalesie

#gry #grananiedziele #pc #mac #osx #windows #ratventure

Łapcie też screena:
Paxtorn - Cześć mireczki, po wielu zmaganiach i trudach moja gra właśnie została zaak...

źródło: comment_EkUZXPe7chtMOb0ajKtgVjIkcKdK7wOU.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Paxtorn: Dobra, pograłem trochę... i welp, gra w miarę ciekawa, chociaż denerwują mnie trochę dzwięki tych myszy. I przydałoby się coś aby przynajmniej grę zmaksymalizować/dać w pełny ekran, bo tak nie do końca jest wygodnie mi i pewnie innym. I jakoś mi się nie podoba do końca pomysł dokupowania dodatkowych podpowiedzi/ruchów, bo to mi bardziej pasuje pod grę jakąś na telefony, ale źle nie jest. I czy powinno być tak,
  • Odpowiedz
@Rafax011: dźwięki można wyłaczyć ;-) gra przez ponad rok nie miała w ogóle żadnych ułatwień... te podpowiedzi i dodatkowe ruchy są tylko i wyłącznie przez to, że ludzie mówili, że gra jest strasznie trudna i przydałyby się ułatwienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gwarantuje Ci, że grę da się przejść nie korzystając z żadnej z tych rzeczy, zresztą jeśli chciałbyś wszystkie etapy pozaliczać wzorcowo "na maksa", to
  • Odpowiedz