Wpis z mikrobloga

Mirki ma ktoś jakieś info co do #praca w #sztucznainteligencja ? Bo bardzo bardzo chcę zdobyć doświadczenie w tym temacie, chcę sprawdzić czy to jest praca dla mnie, mogłyby być nawet praktyki staż, jestem obecnie na IV roku studiów a zainteresowałem się tematem chciałbym wiedzieć z czym to się je oprócz książek, i kursów internetowych, taką praktykę chcę poznać jak się coś buduje, uczę się pythona. Mógłbym pracować nawet za darmo przez jakiś czas, byle by mnie ktoś wyszkolił, myślę nad praktykami za granicą(płatnymi ale to tylko zachacza python z tego co napisałem), i pracą za granicą, ang ok.
#pytanie #szukampracy #praktyki #ai #python #algorytmy #programowanie
  • 11
@thewickerman88: zawsze mogę się nauczyć
@bazingaxl: poszedłem do biblioteki, wyszukałem frazy do wszystkiego co związanie i czytam co tam jest wszystko. Na początek rozeznanie w temacie, co do czego. Potem były elementy logiki. Potem zahaczyłem o logikę rozmytą. Potem o algorytmy wyszukiwania. Potem o jakieś skrypty tworzenia systemów ekspertowych. Obecnie siedzę nad nauką Pythona, która mi nie idzie bo (wszyscy mówią że jest łatwy do nauczenia) nie twierdzę że kod
@thewickerman88: na ekonomicznej, ale kierunek zmieniłem z ekonom. na informatyczny, miała to być inżyniera wiedzy czyli w sumie blisko, ale niestety nie otworzyli tego kierunku, więc kombinuję po swojemu, np. mam ogarniętą pracę na ten temat u prof. i pomoc od doktora i jakoś do przodu.
A programowanie probabilistyczne??