Wpis z mikrobloga

Ostatnio sie wkurzylem, kupilem na sprobowanie tani czujnik polozenia walka rozrzadu do buni (w eurocarparts 50-70, ja kupilem za 13) i serio - nie rozumiem po co to sprzedaja, wyrzucil bledy i tyle, odsylam go by odebrac kase ale serio nie ogarniam jak moga takie glupie czesci robic.

Na chwile obecna sprawdzilem 3 produkty od chinczykow, pompe paliwa - ktora zabila moja e36, ten czujnik i pompe wody - ktora jak na chwile obecna dzialala najlepiej w mojej BMW.

Konkluzja: nigdy nie kupie juz chinskiego zamiennika do BMW - nie warto, koszt oryginalu jest duzy, ale po co wymieniac dwa razy?

#bmwsorka #motoryzacja #przemysleniazdupy #bmw
  • 6
Ostatnio znajomy w M52B25 sprawdzał 6 używanych czujników położenia wałka rozrządu z zaprzyjaźnionego szrotu. Dopiero ten szósty był dobry. A niektórzy mówią, że lepsze oryginalne używane niż tani zamiennik.
@sorek: Ja zawsze mówię, że do bmw tylko oryginalne części. Ja się za to przejechałem na progowej pompie paliwa w e39. Najtańsza (300zł) dawała za małe ciśnienie i buczała, średnia (550) dawała dobre ciśnienie ale buczała jak traktor, a dopiero oryginał (900 zł) była cicha i dawała dobre ciśnienie. ;)