Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy oto moje postępy, ćwiczę od stycznia. Fotka przed rozpoczęciem ćwiczeń (około 15 stycznia) i fotka zrobiona dziś. Jedyna porada którą otrzymałem to trening+suplementacja i dieta od Radosława Słodkiewicza. Oprócz świąt wielkiej nocy trzymam się tego mocno. Progres mnie zaskoczył. Do wakacji będzie bardzo ładna forma ;)
D.....x - #mikrokoksy oto moje postępy, ćwiczę od stycznia. Fotka przed rozpoczęciem ...

źródło: comment_54Lv0kyw2Yx3WEK5bVFPJvE5ker1td5U.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goldenoss: To była tylko jedna porada. Płaciłem za to 150 zł pojechałem do niego zmierzył mnie, zwarzył i na następny dzień miałem wszystko na mailu więc ciężko tu o zazdrość szczególnie że takie porady to on udziela nawet przez neta ;)
  • Odpowiedz
@mersi: To mail od Radzia > Jesli nie trenowałeś rok czasu to przede wszystkim musimy ruszyć z dobra dietą, delikatna suplementacja plus spokojnym treningiem, który bedzie się co jakiś czas robił cięzki, dlatego nie porywaj się od razu na maksymalne ciężary i nie rób więcej niż napisze a progres będzie optymalny.Zaczne jednak od diety bo to podstawa:

po obudzeniu porcja creacore FA, 5g bcaa(zaczynasz te suple dopiero po 3 tyg diety i treningu)

1-80g płatków owsianych, 2 całe jajka+6 białek jajek, 2-3 plastry ananasa lub szklanka truskawek moga być mrożone

2-35g białka serwatki z wodą np FA Whey Protein, jabłko

3-60g ryżu basmati lub brązowego lub 300g ziemniaków w łupinach np pieczonych lub z mikrofali(łupiny tez jesz) 150g p----i z kurczaka lub 180g chudej ryby np dorsz/tilapia/morszczuk, filizanka dowolnych warzyw
  • Odpowiedz
@MackONE_: Kiedyś ćwiczyłem ale to był terning bez diety i suple. Około 3 lata przerwy miałem. Ale i tak to co osiągnałem przez 4 miesiące z dietą i suple to jest dużo więcej niż przez 2-3 lata kiedyś w liceum bez diedy i suple. Jednak teraz widze że przy siłowni to dieta jest podstawą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Daxxx: bardzo ładna forma to być może, ale nie na te wakacje:) no chyba, że masz rozpiske od Radzia uwzględniającą inne suple :)
  • Odpowiedz
@filoff: Poza tym co mam rozpisane powyżej nic więcej nie biorę. Zależy co dla kogo jest bardzo ładną formą, ale ja jestem bardzo zadowolony co nie znaczy że chcę spocząć na laurach
  • Odpowiedz
@Dzuz: Myśle że nie ma sensu. Przemiania jest na tyle powolna, że pewnie następny post pójdzie w czerwcu. Nie chcę pisać postów z codziennych treningów bo to pewnie mało kogo interesuje ;)
  • Odpowiedz