Wpis z mikrobloga

@loczyn: ale kto mówi że ma się w 1500 zmieścić? Teraz porównaj ceny premierowych gier na PC i na konsole. Konsola nie jest warta 1500zł, bo w momencie sprzedaży raczej na niej producent nie zarabia. Zarabiają na grach które kosztują często 2x tyle co wersja pc.
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Gdybym miał grać na PC albo konsoli to dla mnie to byłoby kompletnie bez różnicy, poza tym że wolę grać na myszy i klawiaturze. Pozdrawiam napinaczy.
  • Odpowiedz
i taka sama cena jak cena konsoli


@000loki: o używkach słyszał? Budować PC to trzeba z głową, ale nawet bazując na nowych podzespołach to mnie zawsze bawi, że #consolepeasants tak chętnie rozliczają cenę PC na podkładce do myszki kończąc, a zapominają o takich "detalach" jak chociażby TELEWIZOR, który dla konsoli trzeba mieć... Zanim ktoś napisze - każdy ma, no nie, coraz częściej ludzie telewizji nie mają i
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ale prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem. Ja wiem, że na używkach często idzie wyszarpać fajny sprzęt, ale tu mówimy o cenach nówek. Czy tak trudno to zrozumieć co napisałem wcześniej?

Co do telewizora to argument zaden. Jedni maja telewizor, inni monitor. Ja nie chce brac udzialu w dyskusji nt ktore lepsze, bo mam to i to nie bez powodu. Po prostu jak widze, co jedni albo drudzy tu uzywaja
  • Odpowiedz
@bbackbone: kolejny... gry na konsole i PC kosztują tyle samo. U nas w Polsce przyjęło się ze gry na komputery są tańsze, to efekt wywalczonej przez wydawców zniżki dawno, dawno temu. Wejdź na STEAM, zobacz ze nowe gry kosztują 59 EUR, tyle samo co nówka na konsole. Wątpię że producenci cenę konsol odbija sobie na tak "ogromnym" rynku jak nasz rodzimy. Ten argument jest po prostu błędny. Z niego wynika
  • Odpowiedz
@bbackbone: kolego, przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i popraw, bo dwa razy konsole wymieniłeś ;)

STEAM ma ceny takie jak PS Store. Szukać w sumie mi się nie chce, bo system w komputerze mi padł, a w telefonie to nie do końca wygodnie, ale podaj kilka przykładów, bo wyjątki i na konsolach występują ;)
  • Odpowiedz