Wpis z mikrobloga

@bartdziur: Rzeczywiście, są to nielegalne klucze, tylko w jaki sposób je zdobyli ? Już piszę do M$ w tej sprawie, że potwierdziłeś źródło kluczy, które jest nielegalne. Jutro dam znać.
  • Odpowiedz
kontem administratora można generować nieskończoną ilość kluczy.


@Neaopoliti: no napisał Ci @Colek MS nie ma bazy danych kluczy jako takich. Ma tylko warunki jakie klucz musi spełnić, żeby system się aktywował. I tyle.
  • Odpowiedz
Już piszę do M$ w tej sprawie, że potwierdziłeś źródło kluczy, które jest nielegalne. Jutro dam znać.


@Neaopoliti: i nie masz co pisać do MS bo oni i tak nic nie mogą z tym zrobić. Allegro ma ciężko #!$%@? na takie akcje, przecież hajs się kręci. Ilość syfu na allegro jest porażająca. Popatrz chociazby na telefony. Masakra
  • Odpowiedz
w gry z początku lat 90, czasem i późniejszych, nie da się grać, bo zwyczajnie walczysz z interfejsem i 50 piskemali, a nie grasz. To jest powszechny pogląd. Są masochści, sam czasem nim jestem.


@LechuCzechu: @DawajMario: @brukiew: Gra z 99 roku ( ͡º ͜ʖ͡º) Problem miałem jedynie ze zrobieniem screena, więc musiałem grę uruchomić oknie. Bez tego odpala się na pełnym
Migfirefox - > w gry z początku lat 90, czasem i późniejszych, nie da się grać, bo zw...

źródło: comment_unRamVPclLLSLo7C7dIYULAKLM9M5c5O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Nie chcę nic mówić, ale sam procek i grafika to 1100 zł wychodzi.
Czyli mamy 400 zł na RAM, płytę główną, zasilacz, klawę, myszkę, obudowę.
Powodzenia.
  • Odpowiedz